Trenutne cene na tržištu (ovce, koze, i tsl.)

Ivan 1980

Član
Učlanjen(a)
6 Jan 2013
Poruka
398
Evo čitam postigli smo važan trgovinski sporazum sa Albanijom. Uvozicemo jagnjad i koze a izvozicemo svinjetinu. Sramota od ove nazadnjacke bagre sta se radi.

Učlanjen(a)
14 Nov 2017
Poruka
1.968
Evo nekih vesti iz Kanade {sestra mi zivi tamo i na hobi farmi gaji ovce}cena jaganjaca je 3.6 dolara paund a to je 400 i nesto grama ako sam ja razumeo tako da jagnje od 33kg izadje otprilike 260 dolara .U poredjenju sa nama to je skoro duplo skuplje a cene kilograma kukuruza i bale deteline su otprilike kao i kod nas,putuj Evropo nemoj cekati na nas:sjasi:

Miloica

Član
Učlanjen(a)
13 Jun 2017
Poruka
515
Tasta resila da proda par jagnjadi ( 35-40kg ) i ovna (star 2 god ) pa me zamolila da se raspitam o ceni .

Ako neko zna a ima dobre volje da nam ovde saopsti bio bih mu zahvalan

aca74

Član
Učlanjen(a)
30 Jan 2009
Poruka
2.257
Ovan ako je škart oko 100 din po kg. A moze biti i malko vise ako je priplodni. A jagnjad od 200 dinara po kg pa nagore kako je ko raspolozen da plati. Realno oko 2 evra.

aca74

Član
Učlanjen(a)
30 Jan 2009
Poruka
2.257
Eto nisam bio ni daleko. Kada sam mislio realno, mislio sam koliko potencijalni kupci žele da plate. Korektni kod nas placaju 250 dinara jagnjad u ovom trenutku. Pojedini slucajevi kada je aktuelna kupovina ide na 300 i vise. Ovcu je meni platio 100 , dva veca jagnjeta 260.

Učlanjen(a)
4 Maj 2010
Poruka
1.410
Bogami slaba vajda od toga. Ja imam 20 jaganjaca za prodaju, za priplod ne racunam vise, niko i ne pita ni za klanje. Znam trojicu ljudi u okolini, imaju 400 jaganjaca, spremili za Bozic, al nesto slaba vajda i kod velikih klanicara po njihovoj prici.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Rasa91

Član
Učlanjen(a)
31 Jan 2013
Poruka
1.695
Kako se krecu jaganjci? Jako slaba traznja, imam ponudu na 280din li bez papira. Neki iz bosne. Ovde kod nas svi cekaju uskrs(trlic,djurdjevic).

Rasa91

Član
Učlanjen(a)
31 Jan 2013
Poruka
1.695
Prodao danas 25komada uglavnom wirtemberg po 280din/kg, prosek izasao 29kg. Ovo je cena bez papira za subvenxije, drugi nudili 260+papiri. Ali nisam jos dobio ni za proslu godinu, tako da su otisli ovako.

Послато са Redmi 6A уз помоћ Тапатока

Vrh