TRAVA U VOCNJAKU (Kakvu sortu trave posejati u voćnjak)

Steco

Član
Učlanjen(a)
19 Jan 2012
Poruka
871
Ja sam isto naručio ali mi je rekla neka što se javila da je cena smeše za voćnjak 530 rsd a za dvorište 480.Jesi li sguran da je institut za krmno bilje,jer ja sam prošle godine uzeo kd onog drugog iz Kruševca i sad sejem ponovo.

Proximus

Član
Učlanjen(a)
23 Jan 2017
Poruka
1.944
Ja sam isto naručio ali mi je rekla neka što se javila da je cena smeše za voćnjak 530 rsd a za dvorište 480.Jesi li sguran da je institut za krmno bilje,jer ja sam prošle godine uzeo kd onog drugog iz Kruševca i sad sejem ponovo.

Ne znam da li je bilo namenjeno meni, ali poručio sam sa ovog sajta http://ks-s.co.rs/ i stigla je jutros. Posejana odmah pa čekamo da vidimo rezultate... 350 dinara, prevoz o njihovom trošku.

sladjans

Član
Učlanjen(a)
15 Jan 2011
Poruka
96
Pozdrav svima,naime pre desetak dana sam poceo da sejem travu u vocnjaku i lepo je krenula pa vas pitam da li da nastavim sa sejanjem obzirom na vreme,da li joj ovakvo vreme odgovara ili ne

Proximus

Član
Učlanjen(a)
23 Jan 2017
Poruka
1.944
Pozdrav svima,naime pre desetak dana sam poceo da sejem travu u vocnjaku i lepo je krenula pa vas pitam da li da nastavim sa sejanjem obzirom na vreme,da li joj ovakvo vreme odgovara ili ne
Bolje sačekaj proleće za nastavak... Bar ja hoću... Posejao sam 10ak kila skoro i eno lepo niče, a ako baciš sada pitanje je koliko će joj trebati jer je hladno, a ako i nikne može je zeznuti mraz koji će uskoro...

Vrh