Torpedo

Sve u svemu to je znaci izvodljivo? samo je najveci problem kacenje klipova to moram da vidim... mora li da se izvede posebno jedno rucni razvodnik? mora li da se stavi dva cilindra ili jedan moze?
 
Ne treba nikakav dodatni razvodnik. Samo crevo za pomocne povezes na poklopac glavnog cilindra i kad povuces rucicu za podizanje, puni i glavni i poocni cilindar uljem i dize hidrauliku. Moze i jedan pomocni cilindar da ide, ne moraju 2. Jedino je kacanje cilindra za trup problem. Treba tu nesto izmajmunisati da se moze cilindar negde zakaciti.
 
Da,da,da sada listam nesto po netu googlam ima fabricki cilindar u knd-u,a kako li je to izvedeno na njima fabricki nisam imao prilike bas da vidim. Mozda bi mi se ukazala neka ideja kada bi bar video sliku. a kako bi se to u oranju pokazalo,mada to nije tesko raskaciti. znacilo bi mi dosta imam sejalicu maja 4 reda 780kg je teska svake godine imam probleme,i moram to da resim.
 
Mene podseća na kabinu od claas Xerion.
bravo dobro zapazane ali nemoze 100% kopija class bi se lutio

- - - - - - - - - -

Ovo je lepse nego novi Dajc.
buraz ima zivce svaka cast.

- - - - - - - - - -

ne kudi konja kojeg nisi jahao probaj da napravis bole.

- - - - - - - - - -

Ako je ovo lepo ja ga j...m za trud i rad svaka cast maska napred perfektna,ali kabina za moj ukus 0.
druze promeni mislenj odmah j...s kabinu to je zver od 75 ice.
 

quote_icon.png
Citiram: grunt
Ako je ovo lepo ja ga j...m za trud i rad svaka cast maska napred perfektna,ali kabina za moj ukus 0.



druze promeni mislenj odmah j...s kabinu to je zver od 75 ice.Ne sumljam da je zver....Mislim da je suvise prostora izgubljeno na tu kosinu napred,mogao se taj prostor iskoristiti na drugi nacin.Kazem ovo ne moze svako da uradi svaka cast na majstorluku i ideji.Inace juce sam sklopio unu 90ku:ppozdrav:
 
Da,da,da sada listam nesto po netu googlam ima fabricki cilindar u knd-u,a kako li je to izvedeno na njima fabricki nisam imao prilike bas da vidim. Mozda bi mi se ukazala neka ideja kada bi bar video sliku. a kako bi se to u oranju pokazalo,mada to nije tesko raskaciti. znacilo bi mi dosta imam sejalicu maja 4 reda 780kg je teska svake godine imam probleme,i moram to da resim.

evo ovako sam ja to uradio,nemam bolje slike


 
Andro jesi li dovod ulja u pomoćne klipove uzeo sa čela klipa (onaj okrugli dekli) kako je neko već ovde objasnio i dali ti je balans (napr. kad oreš) sada sporiji zbog većeg broja klipova.
 
danas sam prvi put pokusao da upalim kardan nagazim skroz kvacilo ali krci jel tako to ide? .a i da kazem bio mi zakacen utovarivac al nesto zbog to/??zakacena bila prikolica za ddjubre
 
Netreba tako,bilo da je nešto zakačeno za kardan ili ne kad uključuješ kardan trebalo bi da ne krči,verovatno treba doštelovati kardansku lamelu ako se nije toliko potrošila ako jeste onda mora nova.
 
Nazad
Vrh