Tender za seme kukuruza 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas se Pionir pojavio u maloprodaji,cena n01 4750din,P423 5120din.maloprodajne cene.Inace ova firma kod nas i nije najjeftinija za semensku robu...
 
Jedno pitanje. Da li će se nabavka semena vršiti posebno za DKC, posebno za pioneer, posebno KWS itd.od trgovačkih kuća koje će biti najpovoljnije po nas ili će se tražiti dobavljač koji može da obezbedi semena od svih proizvođača.
To je pitanje koje i mene interesuje, jer po tabeli KWS ce biti naj manji popust jer ima naj manje interesovanja. Posto se ne pregovara sa semenskim kucama pojedinacno nego sa trgovcima mislim da bi popust trebao da bude procentualno jednak za sve. Treba samo videti sta ce ko davati i da li ce davati gratis vrece na kolicinu da bi se i to definisalo.
 
agrarpetrovic,znas ih

- - - - - - - - - -

pitao sam i tomsina za dkc i kaze nece do februara nabavljati,kaze kad budu imali seme radicemo,neznam sta mu to znaci
 
Pohvaljujem ideju, cenim ulozeni rad i trud pojedinih clanova. Video sam cenovnik Delte.
Moje misljenje je da niko od direktnih zastupnik/predstavnika za Srbiju nece Forumu dati vece i bolje uslove od stalnih partnera iliti trgovaca. Nece oni svoje dosadasnje kupce i partnere zaobici da bi sad nekolicini ili grupi dali najbolje cene. Licno mislim da treba gadjati najvece veletrgovce na trzistu Srbije koji od njih povlace najvece kolicine i eventualno od njih "izboksovati" najveci rabat
 
Ih sto volim sto svake godine pogodim u najskuplju grupu semena. :osmeh:

Bojceticu ako mogu nekako da ti pomognem pusti mi poruku na fb.
 
Ljudi prehladio sam se. Gripa me pokosila, malaksao totalno. Ovlastio sam clana mcbaycow dok ne dodjem sebi da ima ptristup tabeli. Danas nisam telefonirao nikoga, a i svi su mi rekli da se cujemo krajem sedmice. Nadam se da cu do petka ozdraviti. Sve vase mailove, pp i fb poruke cu pogledati cim budem mogao.

@Dobrincan
Ako hoces i ti da mozes da menjas tabelu ovlasticu te? Ostalo je da se uradi tabela clan - lokacija - kolicina u cilju da bi trgovac mogao da izracuna rutu kojom bi isao kombi/kamion. Ostalo je poradjeno.
 
Kod mene je greška kod 25k nemam 25 džaka naručeno samo 12 kom.,neka neko ispravi.:ppozdrav:
 
Imam i ja coveka moze da radi seme u pola cene samo da vidi jel ima dovoljno u cardaku:haha::haha:Naravno zezam se:ppozdrav:
 
Lacin nemoj se ljutiti, ali necemo takvo seme:haha:

@puyol
Jos se nisi odlucio za hibrid, svi su se odlucili, stoga mislim da je red da se izjasnis sta zelis. Ima u mom potpisu link ka tabeli
 
Kris80 da li je sada uredu?

I zamolio bih clanove koji nemaju unesenu lokaciju da mi puste na pp.
 
to je oko 2400-2500 malih dzacica semena,neznam koliko staje na paletu ako je ceo sleper to je sitno(nazalost) za ove velike trgovine,ovi iz mog grada rade na nekoliko slepera od jedne semenske kuce pa puta nekoliko kuca a rade sa svima pa sad vidite.Moj zeta kamioni voze za njih i direktno za AS i to je strasno koliko robe ide.Da je naruceno vise AS-a mogao bi pomoci da se uzme direktno od njih.:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh