Teleskopski utovarivači

sollevatore_telescopico_dieci_agri_tech_35.7_vs_aratro_640x427.jpg
file_19.png
cena prava sitnica u francuskoj 70000 evradi
 
aj da ne zapostavimo temu mene bas interesuju ovakve masinice i mislim da su korisnije od traktora
pa ko ima iskustva sa njima neka pise
kacite snimke slike i sta mislite o njima
i ako neko zna cene neka napise
 
kupio si generalno veoma dobru masinu ako je u dobrom stanju kao sto izgleda neces imati vecih problema
savetujem ti da vodis racuna o periodu servisa kao i o tome sta sipas u menjac
je li to model sa APC modulom i menjacem 5/3?
 
ja i nisam imao problema sa njihovim kardanima
kakvih problema si imao?

- - - - - - - - - -

ako si imao sa targom
 
dr gruja- da ti preporucim coveka koji radi sve te masine pre neki dan je radio jednog , lukac branko telefon 0654563658
 
Malo drugačiiji posao sa manituom. Prvo smo jučer za probu "sredili" jednog nižeg ali s velikom krošnjom kroz koju je prolazila žica od telefona a i veliki dio krošnje je bio iznad krova, ispočetka smo radili s običnom korpom ali je bilo dosta nestabilno pa je zamijenjena sa "gajbom" koja je bila napravljena za neke zahvate na šupi a i promijenio mi se pomočnik jer je ovaj morao pod hitno na WC :D :D





da bi na kraju ostalo ovo od njega



A danas smo išli na malo zahebaniji zahvat, jedno što je dosta viši (cca 12 m) a drugo što je već dvije godine suh pa nikad neznaš kako će se ponašati













druge slike nemam (orezanog na 3m) jer je "kamerman" zamijenio mobitel a nisam si uzeo slike s tog drugog.
 
Telehendleri koji su takođe zastupljeni u Srbiji:

Haulotte HTL4014 i 4017.

xlf0hv.jpg


2pyylac.jpg


szzpzn.jpg



Zatim roto-telehendleri (telehendleri čija kabina sa strelom može da se obrće oko sopstvene ose)
Najzastupljeniji je Dieci Pegasus:

14y1u8z.jpg

(Imam negde i svoje slike. ako ih nađem, postaviću ih)

U srbiji se može naići na još jedan roto-telehendler: Bobcat TR38160 koji je u stvari Dieci Pegasus prefarban u belo (to je jako skupa farba i (samo) zbog toga postoji osetna razlika u ceni).
 
Sve je to lepo, ali mu je cena barrem duplo skuplja u odnosu na traktpor, takodje ne moze da radi bas sve operacije koje izvodi traktor........Cist marketing.......
 
Nazad
Vrh