TEKSEL OVCE

od 200 eura pa navise...obicno su oni koji bas vrede 300-400 eura(cena ne zavisi uvek od kvaliteta naravno vec kako se prodavac i kupac dogovore:))
ja sam za mog dobijao 380 eura i nisam ga dao,prvo treba meni a drugo to nije cifra zbog koje bih ga dao,pa jurio drugog,placao put i sl
 
to si naravno u pravu... ali ne znam ni sam.. razmisljam dal mog da prodam.. sa papirima je..ime pedigre.. ili da kupim neku texel zenku..ili zensko jagnje pa da poraste.. drzao bi samo texel ovce.. pa zbog toga.. imam stado virtemberg..al' bi smanjio.. dal ima neko ovde sa foruma dobro zensko jagnje od ovih nasih odgajivaca iz srbije.... i koliko bi ga cenio.?
 
pogledaj privatne poruke...odluku moras doneti sam,zensku texel jagnjad je bar kod nas uvek bilo malo teze kupiti nego musku
 
Ne sumljam da ce Strainac uvoziti sve sto je atraktivno,ali itekako sumljam da neko nije primenjivao hormone kod zivotinjice na slici broj 2.
 
2zjcsaw.jpg
14uaqt4.jpg
1655qq.jpg
11tri2g.jpg
35d2n0m.jpg
 
Nisam stručnjak za Texela, ali mi nekako čudno deluje to runo.Kao da nije skroz čista rasa.Inače lepo izgleda grlo, koliko je staro?
 
Nazad
Vrh