Tanjirače

Da dodam,uvoznici su obecali da ce doci sutra da vide u cemu je problem pa cemo onda z ati vise.
 
Izvinjavam se zbog duplog posta malo pre, nesto me ne slusa sa telefona. Sutra, kad prodje tehnicka sluzba uvoznika onda cemo o detaljima.
 
Evo slika za Milos88 kako su reseni rotori i veoma lepo sitne zemlju.
c7470d7f93fb40511c6d0d336d43988a.jpg
127465ab44bb7d42b7978579069600a4.jpg
7a5189ed6978e73c88e5d13088f83c2d.jpg


Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Bio je inzinjer iz Turske, i zastupnik uvoznika.
Neki zajednicki utisak je da za tu sirinu i ovu masu treba vise hp. U normalnim uslovima masina radi odlicno sa 90hp i nekih 12km/h ali za ono za sta je ona meni prevashodno zamisljena, nije.
 
Ne zelim nikom da pravim negativan marketing ako nije zasluzio, ljudi su bili korektni i nema smisla da sad etiketiram masinu koja ce mozda negde raditi bolje.
 
Ne praviš ti nikom negativan marketing. Sam si napisao da je ustanovljeno da je potrebna jača snaga traktora za tu tanjiraču.

Ovo je forum za razmenu iskustava, a ne kad tebi treba pomoć onda da ti ljudi objašnjavaju, a kad te neko od njih nešto pita ti izbegavaš odgovor.

Šta je problem reći koja je tanjirača u pitanju, sutra će se neko od članova odlučiti za takvu kao ti što imaš, zašto da pravi grešku kao i ti...
 
Добро ради ,која је радна дубина првог и другог пролаза
 
Mikser, ajde sada iste fotografije postavi i u temu traktori Klas i u temu Da li spaljujete žetvene ostatke.
Ovde jedna fali u odnosu na temu predsetvena priprema zemlje, ali ako baš insistiraš postavićemo i tamo...
Samo opušteno, ne prate svi sve teme. Ovde sam postavio samo da se vidi kako radi tanjirača, jer neće niko listati temu o tanjiračama pa onda preći u temu predsetvena priprema da vidi istu kako radi...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Sve to zavisi od tipa zemljišta, kao i momenta, dal je bilo idealno vlage za mešanje žetvenih ostataka. Mada mislim da Ilgi može ići nesto dublje, jer ima manji ugao od ove Satex.
Mixer, koliko je teska ova tvoja od 4m?
 
Nazad
Vrh