SYNGENTA hibridi suncokreta

Racunaj da nece idi ispod 230e kesica,mozda i 240.
Ako nekog interesuje,ima seme kondija od prosle godine.
50e jeftinije.
 
Isto bi nam ovo servirali da nemamo nase semenske kuce za kukuruz. U nekim zemljama gde nemaju svoje semenske kuce, hektarska doza semena kukuruza je izasla na preko 200 eura.
 
Moze li neko da mi kaze koliko seje jedna vreca?
Posejao bih 2 hektara suncokreta, za ishranu stoke.
 
Racunaj da nece idi ispod 230e kesica,mozda i 240.
Ako nekog interesuje,ima seme kondija od prosle godine.
50e jeftinije.
Kish moze kontakt tog lika za kondi. Da uzmem i ispitam klijavost dok je vreme.
Inace koliko sam racunao, cena vrece te izadje nesto povoljnije ako uzmes sa hemijom u paketu kod Agrogloba.
 
@Cicimoric
Adagio nisam mogao naci, inace ogledi govore da je prinosniji od Neome koja se pokazala fenomenalno zadnjih 2-3 god. a narocito 2012!
Ima jako cvrsto stablo koje nije visoko i tesko da polegne sto je isto znacajno za suncokret. Seme je dosta sitno u poredjenju sa Barolom ili A-31 ali zato je svako zrno puno i kvalitetno sto daje dobre rezultate na tezini!
 
Cekajte, mene sad interesuje na koliko se seje Neoma (posto ste tri mere spomenuli, a razlika u broju zrna je velika :/), da li ima neka preporucena mera?? Ja sam sejao prosle god na 20cm...a sa obzirom koliko je poskupela cena, hocu da povecam razmak, a i kazu neki da je bolje kad je redje i kad ima vece glave....mada opet sam cuo price da je bolje gusce....koji su vasi predlozi?
 
Ja na 21.5. . . od 2000 do 2400 po jutru prosle godine. . . neoma od 2000 do 2200, a adagio 2400 po jutru, adagio ove godine zauzima kod mene 80% na povrsinama. . . :ppozdrav:
 
Jel uzimao neko Kondi od prosle godine?Ja sam danas dobio ponudu,jeftiniji je oko 60-70 e od novog i ide bez hemije.Kazu da je predeklarisan ali da li je neko probao da ga klija da proveri seme?
 
Nazad
Vrh