svastara

Pacove sam potrovao,lopove kazu pohvatala policija,a kako se izboriti protiv Miksomatozo kada nema Vakcine kod nas da spasimo nase voljene ljubimce?
Nisam se setio pre izbora,mozda bi mi neko nabavio da glasam za njih!?
 
Resio sam da se upustim u svet kunicarstva, pritom sam u svemu tome totalno nov pa se nadam razumevanju za neka pitanja. Zelim samo da vas pozdravim sve i nadam se lepom druzenju.
 
Danas sam zaklao dva muska tovljenika, kad sam ga okacio za dranje primetio sam da izgleda kao da je uskpoljen ili pokusan. Da li je moguce da se izmedju sebe skope, posto sa 3-4 meseca odvajam muzijake i zenke. Evo slika



 
Trebalo bi posle određene starosti. Neki se potuku zanije, neki mogu biti zajedno i do 6-7 meseci.
 
Pozdrav drugari-ce!Ovo sa slike je po meni najverovatnije ugriz,koji se moze javiti i kod mladih od 2 meseca starosti,u periodu kada se legla pomesaju a ima i slucajeva kada su neke jedinke agresivne bez obzira na period starosti.
 
Pozdrav svima! Sta ima novoga kod vas i vasih ljubimaca? Kod mene je sve po starom,kunici napreduju samo da ih miksomatoza mimoidje.
 
Pozdrav svima,postovani drugari-ce.Sta ima novoga kod vas?Kako napreduju kunici?Kod mene je bilo zastoja razmnozavanja zbog tpolijeg perioda.Sada planiram da aktiviram muzjake da se malo pozabave sa ljepoticama pa cu videti sta su postigli za par nedelja.
 
Ovo su moji mesanci zenke panonsog belog i muzijaka orijasa.Bele su zenke, a sareni i suri su muzjaci. Sada uzivaju u kupusu, a inace im dajem lucerku i kukuruz.Imaju oko 5 meseci i uskoro moram da ih razdvojim tj. da pregradim obor i da zakoljem muzijake.Planiram da nabavim zenku nemackog sarca.
screen capture windows 7
 
Poslednja izmena:
Postovani clanovi,drugovi i drugarice.Zelim Vam dobro zdravlje srecu i ostvarenje svih zelja u novoj 2017.godini.Da vam kunicarnici budu puni lepih kunica.Pozrdav svima.
 
Hvala, takođe. I ja se pridružujem čestitkama.

12052645_1691069614494860_5550134119675500236_o.jpg
 
Pozdrav drugari.....nije me dugo bilo.....ima li neko hajkome na prodaju....sto ne otvorite oglase u ovoj temi :))
 
Poslednja izmena od urednika:
Možda ovo nije za ovu temu pa g.Peto vi prebacite gde treba.
Ukoliko imate kunića i zainteresovani ste za prodaju:

Vršim otkup kunića od 2.5-3.2 kg.
Rasa nije bitna,vaša isporuka.
Potrebne ozbiljne količine,
ukoliko ste zainteresovani
molim vas da me kontaktirate
na telefon tel: 064-108-67-60.

Rabbitfarm Doknić.
www.kunicarstvo.rs
 
Veliki pozdrav svim Kunicarima,srecan Vam Uskrsnji praznik,proveliga u veselju i zadovoljstu.Pomozi nam svevisnji Boze da nam se kunici sto vise mnoze.
 
Srecni Vam prvomajski praznici lepo se proveli.
Danas sam pripremio 4. komada za praznike,ima da se smaze sve.Pozdrav svims,zelim Vam sve najljepse.
 
Nazad
Vrh