Sumarstvo

Ако је неко случајно од форумаша заинтересован за дрварку са краком имам ја 2 комада да продам



Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Ja prodao sve mašine predprošle godine, došo u Nemačku i završio u kolica, zato veliki oprez i obavezno koristite zaštitnu opremu, da nisam imao dobar šlem ubilo bi me na mestu.
 
Pogodak, bingo! Za sad me dobro služi kao univerzalna i jedina kod kuće. Nije preteška, a ako je lanac oštar ne smeta joj ni debljina. Na najdebljem dijelu (6. slika) sam prošao za duljinu maća (45 cm) skroz okolo i još je u sredini ostalo 10-ak cm pa sam morao prvo dio odkolit da mogu prerezati do kraja.
 
Znam šta ona može...to je zapravo preslikana H359...To su one testere koje sebi mogu dopustiti taj lukzus da budu jedine u domaćinstvu.Dovoljno jake i robusne za velika stabla, a s druge strane ne preteške za okresivanja i sitnije poslove.
 
Neki koriste za kopčanje drva lanac, a neki sajlu. Radim godišnje oko 15 metara drva. Nemam vitla, ali možda se odlučim za kupnju pa me zanimaju prednosti i nedostaci jednog i drugog. Može li netko pojasniti?
 
Nazad
Vrh