Subvencije za tov junadi

Da se proda roba do 30.09 , a zahtevi se primaju do 15.10 za tekucu godinu.
 
Zahtev za subvencije mozete vec sutra podneti u agenciji koja je za to zaduzena i to za grla koja su prodata od 15.10.2017 godine pa nadalje. Cuo sam i da ce biti povecanje subvencija sa 10000 dinara na 12000 dinara. Pozdrav.
 
Zahtev za subvencije mozete vec sutra podneti u agenciji koja je za to zaduzena i to za grla koja su prodata od 15.10.2017 godine pa nadalje. Cuo sam i da ce biti povecanje subvencija sa 10000 dinara na 12000 dinara. Pozdrav.

Mislis za grla koja su prodata od 01.10.2017.
Moze se zahtev predati, ali ako nastane neka izmena kao ova koju si pomenuo, to znaci da ces dobiti na kucnu adresu resenje za ispravku. Takodje, ako samo malo promene zahtev, sledi isto.
I ja svasta cujem oko promene visine para po grlu, kao i o uslovima za ispunjenje minimuma (broj grla), ali sve to nije zvanicno.
 
I ja sam poslao za 4 komada 18.1. ali sam popunio kao i do sad na 10000 bas cemo videti da li ce stici podnesak za ispravku,kakvi su ne bi me cudilo da su zato i povecali:haha:
 
Isto pre neki dan predali kao i do sada. Verujem da će reći da sve prodato/predato do izlaska uredbe (ako je uopšte bude) ide po starom, a od nje po novom. Možemo samo da prognoziramo.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ne moze po starom ili po novom. Nova je godina, i ako bude novog pravilnika, po njemu mora da se igra. Ko je predao, mogu traziti ispravku podneska ukoliko dodje do izmene.
 
Nazad
Vrh