Subvencije za mlade 2021

šandor

Zaslužan član
Učlanjen(a)
30 Avg 2008
Poruka
3.758
Lokacija
Debeljača
Konkurs za mlade za 2021
Link u prilogu

 
Konkursi i fondovi iz AP naj korumiraniji, samo centrala dobija i sto kaze Dusan unapred podeljeni, mi svojim ucescem samo bi dali legitimitet.
 
  • Like
Reagovanja: siz
I ja sam dobio informaciju da je to odavno već rasporedjeno. A i vidim da pravo učešća imaju samo oni koji su otvorili gazdinstvo u zadnjih 33 dana...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Za obradu nema, ima za sejalice i zaštitu bilja...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Zavisi koji su delovi proglašeni za ruralna i nerazvijena područja.To sve zavisi na koju vodenicu duva vetar.
 
Kaze moj drug da je taj otvoren i odmah zatvoren, trajao je 15 min, popunjeno....
Odakle mu informacija? Jako je tesko konkurisati i znam da bez 20% ne prolazi niko ili moras imati nekog.Pre 2 god bio drugi ispod liste ja tj moja zena.
Namenjeno jeste mladima,ali fiktivnim otvaranjem gazdinstva i unapred spremljenim papirima i svim dokumentima i obrascima i onima blizu vatre.
 
  • Like
Reagovanja: siz
Mislim da bi bilo korektno da su ove godine ako imaju pare pozvali ljude koji su vec konkurisali prosle godine i videli da li ostaju pri svom zahtevu i njih ispostovali
i prekontrolisali svakog dal je konkuriso za sebe ili je konkuriso za nekog drugog ...a ne da ima naprimer imt 539 a konkuriso za tesku drljacu ili prskalicu od 1000 lit ili bilo koju masinu koja nije srazmerna njegovom gazdinstvu a pritom obraduje par H lil neobraduje nista
 
Pa piše da je gazdinstvo osnovano nakon 1.1.2021. Godine. Do danas to je 33 dana...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Piše na sajtu 1.1.2021 al kad se skine konkurs ispod teksta što ima uz pravilnik, tamo piše za gazdinstva od 1.1.2020
 
Nema mehanizacije u ovom konkursu, samo oprema za navodnjavanje sto se tice ratarstva..
 
A najjace sto trebas imati minimum 5 godina parcelu u vlasnistvu a gazdinstvo staro 33 dana. Treba naci takvog
 
Nazad
Vrh