Subvencije u poljoprivredi za 2022 godinu

Осим ако не одеш лично, лакше ћеш да дођеш до ексера у праху, него до некога из "Војводинавода".



Кад кажем ексери, заиста мислим на металне шипке које су на једном крају зашиљене, а на супротном са проширењем.
 
Ја сам им се пре годину-две пар пута обраћао мејлом, ал' остадоше неми, к'о да још увек службеници нису завршили курс рада на компјутеру.
 
I ja sam sa Vojvodinavode uspešno kontaktirao mailom i bili su vrlo uslužni i korektni. Kad smo već kod toga da li neko zna kako se mailom može kontaktirati PIO fond zemljoradnika, mislim konkretno da se dobije izvod kartice o uplatama i neka slična pitanja. Znam da je i zemljoradničko osiguranje deo jedinstvenog PIO fonda, ali verovatno postoji neko zasebno odeljenje koje se bavi samo zemljoradničkim osiguranjem.
 
Jel ima kakvih subvencija za kupovinu sadnog materijala tj voca? Sadio bih neke kajsije, dunje, vinovu lozu i aroniju.
 
Dali je neko vadio potvrdu u vodama vojvodine,za pokrajnski konkurs? Cekam vec 10 dana nista ne zovu,kad sam bio pre 3 dana kazu javice nije gotova jos.
 
Ја сам лично ишао, проверили одмах преко јмбг-а да ли је све плаћено, попунио захтев и за 4 дана су ме звали да је готово.
 
Da li ste radili sa nekom agencijom,za ipard ili 10 40 50,koga bi preporucili. Kakva su vam iskustva sa agencijom. Mislio da probam za 10 40 50
 
Dali mogu da se imaju dva mesta prebivališta, u jednom konkursu se to pominje ali nije mi jano. :sta:
 
Nazad
Vrh