Subvencije u poljoprivredi za 2016

Do kada je rok za predaju zahteva za subvencije djubriva i koja ide kolicina?
 
Koje se sve mašine subvencionišu za ratarsku proizvodnju i dokle se zahtevi predaju , znam za prskalice , sejalice, rasturivače veštaka , koliko je maximalni iznos povraćaja i da li može više mašina ili samo jedna !?
 
Kako sam ja shvatio imaš 40% povraćaj od vrednosti bez pdv-a, a ako tih 40 % iznose više od 3 miliona dobijaš ta 3 miliona a resto nikom ništa...
 
Nema......al bi godilo ,a možda ima neka leks specijalist uredba za pojedince, jel može neko dai izbaci link ili da tačne informacije
 
Samo 2010. je bilo za traktore 40%, bilo najavljeno 50% za 2011 pa mnogi resili da cekaju godinu dana da bi prosli jeftinije, kad ono mauna.
 
Koliko im treba vremenski da uplate pare za povrat za navodnjavanje od pokrajine?

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока
 
За противградну у децембру је ишло брзо...комисија је изашла да слика, и за недељу дана лова је била на рачуну. Што се тиче наводњавања, закачили су нас избори, па смо чекали једно три недеље на исплату. У принципу у покрајини иде баш брзо!
 
Za sve sto je moglo da se konkurise, i hvala Bogu sve je proslo! :osmeh:
Protivgradna i navodnjavanje u pokrajini, a za sadnice u ministarstvu. U ministarstvu za sadnice sam cekao od pocetka aprila, pa do juce... podneo zahtev, inspektor izasao tamo nege u prvoj polovini maja, i posle mesec dana legle pare... za sad bez trunke zastoja sve teklo
 
Ja sam potpisao ugovor za povrat za navodnjavanje od pokrajine 17. maja pa zato pitam

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh