Subvencija za mehanizaciju

Bas tako, znaci otud ce se naci za 100e po glavi.. konkurs je bio na rebalansu lani... pa ce biti ove pa opet naredne, naime njega se pripreme novci... jel nije tako?
 
Pa sad da li je zvanicna ili nije??? Ko ce tacno znati! Kod nas i ono sto je danas zvanicno sutra se moze lako menjati u nezvanicno i gaziti rec bez opravdanja.
Iz nekih izvora koji verovatno znaju vise nego mi obicni stoji da do Septembra nista oko resenja za mlade.
 
Za ovu subvenciju od 50 posto, dali je neko imao problema sa time što je umesto "Medjuredni kultivator" napisano na fiskalnom računu " Spartac" ?
Tako sam dobio u Agromerkuru iz Ade i oni tvrde da tako rade godinama i da neću imati problema za subvenciju.
 
Mozda je vec neko pitao, ali nisam uspeo da pronadjem, da li germinatori ulaze u ovaj konkurs od 1.-15. juna?
U spisku prihvatljivih investicija nije naveden,
"2) набавку машина за допунску обраду земљишта (култиватори, грубери, подривачи, сетвоспремачи, дрљаче) "
Hvala
 
Mislim da bi oni trebali da idu pod setvospremaci. Ako tek treba tek da kupis masinu dogovori se sa prodavcem da ti napisu setvospremac i onda si siguran da moze.
 
Da li je neko od kolega prosle godine ili ranijih godina kod republike konkurisao za sisteme za navodnjavanje ,potreban mi je savet.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh