Subvencija poljoprivredi za 2011 godinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako ja moram da poštujem sve rokove i nebuloze koje ONi izmisle zašto i ONI da ne poštuju jedan jedini rok koji su sami sebi dali.
 
kod nas u RS su sada izmislili drugu caku za subvencije,naime ako hoćeš da ostvaruješ subvencije moraš da uplaćuješ penziono 130 eura mjesečno do svoje 65 godine.Zagarantovana penzija je 27 eura jer je 130e naj niža osnovica za uplatu tako ako i dobiješ kakvu subv. da im to vratiš al uvećano 10 puta.Konj od ministra PIO kaže da će seljaci sigurno izabrati osnovicu daleko veću od 130 e.Ovo je po sistemu EU ako kod vas nije već tako biće veoma brzo jer svi se ravnaju po EU kad mi trebamo da platimo
 
Dali su poceli sa isplatom subvencije za proslu godinu onaj obecani preko 30ha ilice zaboraviti?
 
Nisu zaboravili niti ce, ali ce tek pred 31. jan. uplatiti 1 i 2 jul. a onda do marta ce vuci, dok ne isplate i septembrase....
 
Pa cuo si verovatno na prosloj str. od oldtimera.
Nije proveren info, ali tako ce biti 99%. Bice mi zadovoljstvo da pogresim i da me napljujete...:osmeh:
 
Kod nas su bili prvi oni što su se smejali kad smo išli na proteste a tad su govorili da se nećemo izboriti za subvencije i kako njima te pare neznače ništa, samo nisam čuo da je iko od njih kada se dobile pare do 30 x iste dao u Crveni krst ili Narodnu kuhinju.
 
I ja sam dobio pre sat vremena, za 30+ ali ja sam dobio i za repro...i za mislim dubrivo (10 000 din/ha) do sad.. Tako da smo :osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh