Startno djubrenje

Zar ne moze da se crevo gurne na prednji deo raonika odozgo gde je onaj mali lim?
Iskren da budem,nisam ni razmišljao o tome,ja nisam bio tu kada su montirali jel sam imao posla pa sam sve traktor i sejalicu ostavio kod prijatelja kome su takođe montirali.
Posle je bilo kasno kada sam primetio i tako je ostalo svaka dva-tri kruga sam okosokolovskom metodom kotrolisao setvu a EKS je služio za ukras.
 
Danas montirano.Sa majstorima sam prezadovoljan ,a za ostalo cu Vas realno izvestiti.
240xh8k.jpg

ncgk07.jpg
 
Diklofen cestitam ti,nek budu korisni.

Blago vama koji ste dobili plasticne depozitore,kad se setim onih mojih metalnih nije mi svejedno.
 
Ma dobri su poneseš u njima seme soje zacelo popodne ,ne trebaš džakirati:haha:
Diklofen jel su pomerili rupu na raoniku da ne smeta za EKS?

- - - - - - - - - -

Ovo mi se posebno sviđa što su promenili pogon, tj pogon od četvrataste osovine,mi ddobijamo pogon sa trćeg točka ,malo smeta pogotovo u parkiranju.
 
Samo to crevce im je loseg kvaliteta .Zamenicu ga boljim pre setve.I mora malo duze da mozes spustiti ulagac kad menjas ploce.
 
A hoceli djubrivo zbunjivati EKT jer fakticki i ona ide preko njega ili gresim?
 
Ovakav je sistem tjs oni su skinuli to sa originala,na Nodet tu je montirano crevo za insekticid,ja to poskidao nemas pristupa.
 
konacno stiglo i đubre :osmeh:
spreman sam za setvu
slike.php
[/URL][/IMG]
 
Poslednja izmena:
I mene zivo zanima kako se pokazalo?.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Ovde je prijatelj uradio ogled ,prinos je na strani SS,ne znam tačne podatke pa da ne lupam ali biće tačnih podataka uskoro.
Sutra bi trebao i kum da skine kukuruz,radio je sa SS ali ne znam da li je ostavio kontrolu.
 
Ja sam radio na repistu nikakve razlike ni u porastu a kamoli na prinosu.10kg sam bacao po jutru.taj ss je za pocetni rast a ne za prinos
 
Nazad
Vrh