Sta kupiti Rus ili IMT?

Ako je nov imt 50% neispravan onda je rus bar 80% neispravan! Dovoljno je samo procitati temu o rusu iz pocetka. Drugo ja imam 539 2007 godiste, novi tip. Taj traktor iako je pomocni ima vise od 1000 rh, suv je ko barut, sve na njemu radi od prvog dana bez ikakvih problema, nista nije trebalo pritezati ni slicno kad sam ga preuzeo... Kako god da ih sklapaju daleko su bolji od rusa po pitanju pouzdanosti... Da se razumemo u kategoriji vecih traktora ja imam YTO 1204, nisam poseban fan imt-a, ali kod mene ce uvek imati bolju prodju od rusa, poucen licnim iskustvom.
 
@Rale 83 .kakav ti je to taj 82.1 kad prvo vuce 3x35,a posle ne moze da vuce tanjiracu od 24 diska?
@sviki .kupi novog Belarusa pa ce da vidis dal valja ili ne valja.ja sam kupio 892 2004 godine ,nikakav kvar nije imao a i nista nisam morao da dotezem,sad sam kupio 1221.3 isto nov i opet nista nije moralo da se doteze i oba rade perfektno.da je istina da IMT sklapa traktore 50% neispravne a Belarus 80%,onda bi se pre zatvorila Belaruska fabrika,a koliko znam IMT se zatvorio iako je pravio "super"traktore sa samo 50% neispravnosti :haha::haha:
 
Vlado , to mi realan 81.1 iz 94 god bio plave boje . Nije problem u MTZ nego u tanjiraci , ako je iskosis da dobijes dobru obradu i podignes tockove da dobijes dubinu 82 mora da se pati ( ove domace tanjirace sto kod nas prave male privrede ne racunam bas nesto , idem da napravim par slika
 
Postovani, molim da date vase misljenje, sta je bolje kupiti za oranje i konskilde belarus od 82 ili IMT 577DV....Unapred se zahvaljujem.


Nema ovde pravde koji je bolji a koji lošiji i jedan i drugi su dobri a ona priča komšija kupio pa se raspao. A posle kolko sati i šta je rađeno snjim. To su priče to može da se desi i kod jednog i kod drugog sve je stvar ukusa. Najbolje ako imaš negde da probaš oba.
 
Nazad
Vrh