Spisak otkupnih mesta i cena

Par hladnjaca u Suvodolu i Udovicama, insistiraju na kalibrazi 24-26 minimum! Stepen zrelosti nje jedinstven, jure samo krupnocu...

- - - - - - - - - -

Da li u Ritopeku traze potvrdu o gazdinstvu i kakvi su uslovi otkupa?
 
Kasno sam završio branje, a imao sam i lošu informaciju da joj je kobajagi cena bila oko 150 i kad sam stigao tamo (pred sam kraj) ... tu sam gde sam!

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Budite obazrivi braco, sve je vise otkupljivaca koji idu po forumima i grupama i pisu da je cena 50-60 da zaplase proizvodjace pa kad proizvodjaci naidju na cenu od 150 ljudi pomisle premija a oni se samo smeju. Isto tako i beraci izadju po forumima i fb grupama sa oglasom kao njima treba radnik i placaju dnevnicu za branja po 3000 i posle se pozivaju na to, dizu cenu sami sebi.
 
Udovice su na par km od Smedereva dođi, vidi pa piši! Samo toliko!
Budite obazrivi braco, sve je vise otkupljivaca koji idu po forumima i grupama i pisu da je cena 50-60 da zaplase proizvodjace pa kad proizvodjaci naidju na cenu od 150 ljudi pomisle premija a oni se samo smeju. Isto tako i beraci izadju po forumima i fb grupama sa oglasom kao njima treba radnik i placaju dnevnicu za branja po 3000 i posle se pozivaju na to, dizu cemu sami sebi.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Lazo - zemljace, ispadosmo ti i ja otkupljivaci! Cene u Udovicama su danas kao navedene, verovali ili ne..
 
Pa eto mi iz najbolje namere ali ... ja ne kažem da treba prodati tu, daleko od toga, samo prenosim koliko je loše bilo tog dana, a kvantaš je čudna zverka tu se cene menjaju iz sata u sat, a kamoli iz dana u dan!

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Moje izvinjenje ako nisam shvatio poruku najbolje!

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Grocka burlat na misice 130 din. Celeste (ako sam dobro napiso naziv) i canetova tresnja 180 din kg.Ove dve idu ko alva za te pare 18o din. A burlat mozda jos neki dan i kraj prolazi.Ovo je cena za danas.A sitna tresnja jeste u Udovice 60-80 din.
 
Trebao bi sutra da berem trešnju pa da budem informisan ,koje su cene jel bilo kakve promene na otkupnim mestima?
 
Ne znas nista sigurno dok ne dodjes...dok smo stajali u redu je javljeno sa 250 na 150 burlat...a vec nam procenili na 250 tj pogledali robu i rekli cenu
 
Ovo je ludnica kakve promene cena na dnevnom nivou. Imam osecaj da kupci idu filosofijom drpi koliko mozes.
 
Nazad
Vrh