Slobodna diskusija o traktorima

Pozdrav ljudi.
Prijatelju je riknula radilica na zetoru sa 4 klipa... Gde bi mogla da se nabavi polovna?


Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
U bačkom petrovom selu, mi smo za našeg tamo našli polovnu, nove ku...cu ne vrede. Sutra mogu preciznije informacije da ti dam

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ja mislim da to paše od Ursusa. Kod mene na Zetor 7045 bukvalno sve paše od Ursus C-360, AC pumpu sam stavio Ursusovu, poredio sam je u radnji sa "original" pumpama za Zetora i daleko je bolja, posebno ručna pumpica. Kočnice iste, zadnji bočni reduktori isti, hidraulika unutra ista (kad sam kupovao manžetne da sredim klip tako mi rekli)....

O kojem se Zetoru radi, tome što je radilica otišla?
 
Ja mislim da to paše od Ursusa. Kod mene na Zetor 7045 bukvalno sve paše od Ursus C-360, AC pumpu sam stavio Ursusovu, poredio sam je u radnji sa "original" pumpama za Zetora i daleko je bolja, posebno ručna pumpica. Kočnice iste, zadnji bočni reduktori isti, hidraulika unutra ista (kad sam kupovao manžetne da sredim klip tako mi rekli)....

O kojem se Zetoru radi, tome što je radilica otišla?
Model zts 10245

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Video sam u sekciji oglasi, ali jbg kasno. Pa pre par dana sam odlucio da pogledam za vecu prskalicu koju bi 577 nosio pa zato i imam potrebu za uskim gumama. Do prekjuce mi uske gume nisu ni bile na pameti haha

Послато са Mi A3 уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav svima.
Dvoumim se u vezi kupovine traktora između Imt 549 i Torpedo 4806 pa bih voleo da čujem vaše mišljenje. Traktor bi se koristio za većinu lakših radova i transport.
 
To bi trebalo da je isto ako se ne varam. Imas PP

Послато са Mi A3 уз помоћ Тапатока
 
549 i gotovo
Torpedo je muka!!

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
Bio bih zahvalan da mi kažete zašto je loš Torpedo. Imam iskustva sa Rakovicom 60, Univerzalom 445 i sa mtz 52 ali sa torpedom nisam nikada imao kontakt pa uopšte ne znam kakvi su. U selu ima nekoliko Torpeda 75 i 90 i jedan od 40 ks i vidim da su zadovoljni sa njima. Verujem da je IMT bolji ali dosta je i skuplji a ja sam malo tanak sa evrima. Svideo mi se 4806 sa velikom kabinom pa sam se zato i zainteresovao za njega.
 
Torpedo svakako pa glupo ti je i porediti imt i dajc.549 nekako mu je ta kabina nesrazmerna meni se vise svidja 539.on je mali ali je skladnaci kabina i sve ovaj jaci 10 ks a kabina i to mi se ne svidja.
 
Druze sta ga zalecu pa 549 je bolji u svakom pogledu od 539. Ako si tanak sa evrima uzmi IMT 540 i gas, malko slabije okretan od 539 ali jaci prednji trap, jaci hidraulik, ima tezinu koja kod 539 fali. A ako hoces novi tip i kabinu, imas pored 549 i 542 novi tip.
 
Nazad
Vrh