Slobodna diskusija o traktorima

Gledam da kupim neki traktor u skorije vreme i cujem da se prodaje 549dw 2011 ili 12 god. I taman sam se zagrejao ali na vreme naletim na coveka koji mi kaze da mu je bio servis 9 puta u godinu dana za taj trakror. Toliko o novim domacim masinama.
 
Imaš li novi kada tako pričaš,u moje selo je prošle godine došlo 8 novih 539 nijedan nije imao prolema
 
Imaš li novi kada tako pričaš,u moje selo je prošle godine došlo 8 novih 539 nijedan nije imao prolema


E sad, kada bih ti pricao price drugih ljudi, to bi bilo: rekla-kazala.

Inace, daleko od toga da imam nesto protiv imt-a. Cak bih i voleo da imam jednog fergusona za sitnije poslove. Znam ljude i rodjake kod mene u selu koji uopste ne vode racuna o imt traktorima kako bi trebalo, a oni se opet skoro uopste ne kvare. Naravno, govorim o staroj gardi.
 
Ne bih se bas slozio da su svu novi imt i imr losiji od starijih ja imam 539p kupljen prisle godine sam ima oko 400rs nikakvih problema,isto tako imam rakovicu kupljena prosle godine cele godine samo problema sa njom.sve zavisi kakav zapadne jer i oni sami kazu da po neki put nemaju delove i onda ubacuju sta nadju
 
Ne bih se bas slozio da su svu novi imt i imr losiji od starijih ja imam 539p kupljen prisle godine sam ima oko 400rs nikakvih problema,isto tako imam rakovicu kupljena prosle godine cele godine samo problema sa njom.sve zavisi kakav zapadne jer i oni sami kazu da po neki put nemaju delove i onda ubacuju sta nadju

Pa i sam kazes da rizik definitivno postoji. Ne znam samo da li si kupio novu rakovicu, ili polovnu?
 
Nova 76dv stigao je sa suvim menjacem bez kapi ulja,ni serviseri nisu mogli da veruju zovu sefa i kazu u ovaj traktor nema ulja ovaj kaze kao koliko fali ovi nista on ne moze da veruje pa morali su da slikaju da se uveri da nema ulja ovakav slucaj kazu nikad nisu imali koliko godina radi fabrika,posle 4 otvaranja menjaca i neuspesnog popravljanja o mom trosku traktor je vracen u fabriku i od motora komplet stavljen nov menjac hidraulik sve medjutim,rekao sam da motor mi se ne svidja kako radi nema snage i dimi da provere i njega kad je vec tu,traktor je stigao kuci brzo za 7 dana sad radi lepo ne iskace iz brzine ne cuje se vise nista to je sredjeno ali motor isto radi,onda opet dolazili 4-5puta menjali dizne pumpu pa orali sa njim da ga opterrtimo kao nije opterecen jer ja sam ga uzeo za povrsinske poslove medjutim on 2 brazde jedva vukao 3 sporom dimi i bacao ulje na odusak oni kao mora i on da dise samo su me nervirali vide i oni da ne valja a prave se ludi pa onda doneli novu glavu stavili i traktor odradio kos 5 sati i izletro jedan klip i napravio totalnu havariju motora i posle sam im rekao pravite me ludim od prvog dana kao sve tako treba i sve je u redu skinuli motor odneli nazad u fabriku prodje 3-4 dana oni nista kazh jos nije gotov cale sedne u kola ode u fabriku kaze hocu da viidm motor kad tamo oni pokusali da rade generalnu na ovaj stari motor onda je cale rekao sta je ovo rekli ste novi motor oni pa znate ovo ono hocu nov motor ili vidimo se na sudu i stvarmo evo juce doneli su novi motor montirali provozao se traktor punoo punoo bolje vuce od proslog motora i sad ima zvuk kao s44 i nema kap ulja na odusak sad videcemo kako se bude pokazao uz muke i nerviranja napravi se traktor kako treba
 
Nazad
Vrh