slike kunica- zeceva

Cisti,kupljeni u novom sadu na berzi
 
Poslednja izmena od urednika:
wZUHAa8.jpg
 
Ja imam jednog manekena, tezak 3,2 kg i ko fol je kalifornijski...
Trenutno sluzi kao igracka kcerki i dezurno smetalo u kunicarniku...
35k2a7n.jpg

51c12u.jpg
 
Samouk je... Zna on jos trikova, recimo salto sa te klupice..obicno lepo lupi od tlo, al se trudi...:haha:

E sada ja sam par kupio kao kalifornijske, medutim lik mi podvalio dva muzjaka...Jedan je zaglavio u komsiluku kod klinaca, lepo ga cuvaju i pustan je po dvoristu po ceo dan..Dok ovog moja cerka ne da nikom ni da pipne...
 
Kolega,treba pustiti deci na volju jer znas kako to ide:" Ko voli zivotinje voli i ljude." A usput se navikava da ima i obavezu prema necemu.:ppozdrav:
 
Po boji dlake bi se reklo da je čist kalfornijski al mi je nešto jako loptast(okrugao) kao iz crtaća,baš je simpatičan!
 
Pa drugar nije da nema mesta,malo je slika ucinila da se zekan nemoze okrenuti,a inace on mi je za prodaju tako da verujem da ce ubrzo otici u neciji drugi kavez,pa ce tamo da pravi cuda luda:haha:,a inace za mesec dana ce biti i slobodan veci kavez pa ako ostane do tada,bice preseljen...
Gogidj hvala:ppozdrav:
 
Lepo kolega a svaka cast i za toric,sigurni 100% a u prirodi.:ppozdrav:
Evo da i ja postavim koju slicicu

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

dh9tdy.jpg
 
Zecica stara nepunih 7 meseci,za 7-8 dana treba da se koti prvi put,uparena sa n. sarcem.... pa cemo videti oce li biti sta od toga :D
 
Nazad
Vrh