Skladistenje slame

mityoo

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
14 Dec 2008
Poruka
9.142
Evo još jedan snimak iz ove sezone ...

- - - - - - - - - -

Imali prilike,natovarili na 2zmajevke 470bala,a u 7redi iznad donjih stranica,nesme više u vis,što kaže majstor što dene,zbog kabelske:haha:,žao mi je što nisam slikao
Apropo,nikad nismo ni jednu prikolicu sa balama vezivali :ppozdrav:
Mnogo ti lako dizu bale u vis, dotegni tu balirku jos, kod nas ima manje bala na jutro ali se majstori vise muce da dignu bale!

Rodic

Član
Učlanjen(a)
22 Nov 2011
Poruka
514
Mindjusar mislim da smo se sreli pre neki dan, vukao si 2 zmajevke za Sajkas? :ppozdrav:

Kris80

Član
Učlanjen(a)
8 Jul 2012
Poruka
5.229
Kad neće da plati 100 evra majstoru iz NS da mu nakači laptop.Uppss pardon taj je nešto više od majstora.:sjasi:

P.S. Aaaa zato onoliko buradi u avliji,ja u jednom momentu sam pomislio da sam u Adecu u NS.:sta:

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
27.780
Možda čovek nema 100 evra.Kao kad su pitali cigu da li bi opalio majmunicu za 100 evra pa im on odgovorio a otkud meni 100 evra. :haha:

Kris80

Član
Učlanjen(a)
8 Jul 2012
Poruka
5.229
Dva pandura su uhvatila majmuna koji puši.I jedan pokazuje drugom kako puši majmun i udara majmuna po glavi i jednog momenta pita ovog drugog pajkana:Hoćeš i ti da probaš???A ovaj:Hoću,al nemoj me udarati po glavi.:osmeh:

bojcetic

Član
Učlanjen(a)
14 Jan 2009
Poruka
12.781
Mi nismo nesto puno slame uneli. 1200 bala kod druga. Vezali smo sve i vozili polako. Sadenuto dobro, ali opreza nikada na odmet. Preko vagasa se ide 1. spora - zato sto ne podnosim da ponovo moram da bacam bale i gubim vreme. Kada se ugvatimo asfalta onda pun gas.

Generalno mi smo daleko od nekih supermena ovde na forumu, ali i mi poradimo :ppozdrav:

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
27.780
Mi uglavnom gledamo da slamu vučemo sa parcela koje su blizu puta i blizu sela da se ne zezamo bez potrebe.

Kris80

Član
Učlanjen(a)
8 Jul 2012
Poruka
5.229
Bogami kod nas i u okolini nemožeš baš ni birati oklen ćeš vući.Žita bilo tu i tamo i nerado daju vlasnici slamu a i kombajni su 90% sa sečkom i oma razduvaju.:ppozdrav:

bojcetic

Član
Učlanjen(a)
14 Jan 2009
Poruka
12.781
Dogodine cu i ja sa seckom. Jer su mi ostavili nekoliko otkosa nepokupljenih i sad imam zezanciju oko toga.

Vrh