Silokombajn

eh sad me zanima jos nesto, kojem kombajnu od potingera mex 2 ne smeta trava prilikom siliranja kukuruza.
 
Kako je to uspeo?Da nije polomio noz?Secka je kod tog kombajna uradjena prejako i nisam video ni jednu slomnjenu.I kod samohodnih je takva secka samo je malo duza a ista debljina materijala,bas sam danas gledao jedan troredni........
 
kod mog caleta cim je kupio 310 zmaja 80-tih godina nije bio dobro zategnut jedan noz i posle 56 isiliranis stabljika otkinuo je celu secku,znaci osovina je pukla tako da nije nu tu cudo ako je nesto uvukao i otkinulo ipak su to obrtaji a kad nesto tvrdo udje puca sve ili kad nije u balansu :ppozdrav:
 
novu secku je moj cale kupio i namestio...drugo nemas sta...jer i da pokusavas bilo sta da je osposobis i dok je izbalansiras i sve uradis bila bi skuplja nego nova...
 
pozdrav drugari... potrebna mi je pomoc... imam jednoredni (noseci) silokombajn MENGELE MB400... na kraju prosle sezone puklo mi je kuciste u kome se nalaze konusni zupcanici... to mi je jedan majstor uradio ali negde mi pusta ulje iz tog kucista,pa sam hteo da kupim novo ili polovno drugo kuciste bez tih zupcanika i osovine... zna li neko od vas gde bih mogao da porucim taj deo tj jel ima negde u srbiji da neko prodaje delove za silokombajn MENGELE... hvala u napred
 
pozdrav svima ja imam mengele 3 tako pise na njem i prezadovoljan sam s njim za sad sto mi je najbitnije da sitno sijece i ima dva noza za stelovanje sjeckanja

- - - - - - - - - -

561570_487491831296200_1272403781_n.jpg
 
pozdrav drugari... potrebna mi je pomoc... imam jednoredni (noseci) silokombajn MENGELE MB400... na kraju prosle sezone puklo mi je kuciste u kome se nalaze konusni zupcanici... to mi je jedan majstor uradio ali negde mi pusta ulje iz tog kucista,pa sam hteo da kupim novo ili polovno drugo kuciste bez tih zupcanika i osovine... zna li neko od vas gde bih mogao da porucim taj deo tj jel ima negde u srbiji da neko prodaje delove za silokombajn MENGELE... hvala u napred
moze li neko da mi odgovori na ovo pitanje?
 
Nazad
Vrh