Setva Kukuruza 2015.

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
31.908
Danas završena setva kukuruza.Za ovu godinu posejani hibridi Z.P 427,B.C Pajdaš i B.C Riđan.

mirmir

Član
Učlanjen(a)
11 Maj 2011
Poruka
4.504
Ja jos nisam zapoceo,kod mene u selu jos niko ne razmislja o setvi a koliko tek treba da se ore.....lelele

mica@

Član
Učlanjen(a)
6 Mar 2013
Poruka
399
Vladimire poranio si mnogo :),znas da je kod nas hladno jos :). Ja cu ako bog da u utorak ili sredu! startujem sa piooner PR36V52 za branje,silaza PR33A46 poncho zastita 1.25 i royal flo za ptice.videcemo kako ce ici parcele su pripremljene vec ima 5 dana. Kako je stanje kod vas braćo Srbi?

mirmir

Član
Učlanjen(a)
11 Maj 2011
Poruka
4.504
Vladimire poranio si mnogo :),znas da je kod nas hladno jos :). Ja cu ako bog da u utorak ili sredu! startujem sa piooner PR36V52 za branje,silaza PR33A46 poncho zastita 1.25 i royal flo za ptice.videcemo kako ce ici parcele su pripremljene vec ima 5 dana. Kako je stanje kod vas braćo Srbi?
Stanje kod mene:
Prvo treba orati,a za to ce trebati nafte i nafte,pa potanjirati sve,to je vec umetnost,pa tek sejanje a to ce da bude u maju i nakraju sve to treba presejati krajem maja.

landini

Član
Učlanjen(a)
24 Apr 2014
Poruka
2.099
ja sa sjetvom zavrsio. prekuce zasijo sve njive sto obradjujem. iscekujem rezultate, posto su poplave zemlju ucinile nemogucom za obradu ali se izgleda izborilo. u mom kraju 90% polja neobradjeno. ni uzorano a kamoli sta drugo.

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
24.768
Nemam pojma kad je spremano,radjeno je usluzno.
Dangeru okani se mene i mojih markira,vidis da je pravac izvucen,a kako oni izgledaju to mi je najmanje bitno. A ni masina nece jos dugo biti kod mene.

Vrh