Seme povrća

patai

Novajlija
Učlanjen(a)
8 Feb 2009
Poruka
22
vosi je napisao(la):
patai je napisao(la):
Uglavnom sejem Šebu i Gold Cup,ali samo jedno jutro svake godine jer stiže kad peršun ima mrtvu sezonu,ali iskreno razmišljam da sledeće godine ne sejem ista cena je nekoliko godina unazad ::novac::
vidim da se bavite persunom,pa bi vas pitao koju sortu sejete?
Seme sami proizvodimo,inače iz Debeljače smo nabavili to seme,a koja je sorta neznam.Vrlo smo zadovoljni ima lep izged i dobro prolazi na pijaci.

Deda Lala

Član
Učlanjen(a)
3 Jan 2010
Poruka
1.194
Evo jedan predlog za kukuruz secerac:
Hibrid UY 712,ogled izveden u :pIK Bečej,povešina 10 ha,tip zemljišta:černozem,datum setve 10.5 2009,datum berbe:17.8 2009.osnovno đubrenje NPK 5:15:30,300kg/ha,prihrana urea 260kg/ha,slavol na 7-8 lista folijarno,
Prinos:18.504 kg/ha
Svako folijarno prihranjivanje se isplati.

topalovic

Moderator
Učlanjen(a)
26 Apr 2009
Poruka
2.680
covek se zove zoran a firma ARUM e sad bili su smesteni na auto putu negde kod ikarbusa neznam dali su jos tamo ja sam nekad od njih uzimao cuveni kupus "parel" i sangarepu "napoli" inace i danas neprevazidjeni. :cao: :cao:

alexandart

Član
Učlanjen(a)
22 Jan 2010
Poruka
33
zna li neko da mi preporuci neko dobro seme cvekle?prosle godine sam sejao holandsku neku,nznm tacno ime,i nisam zadovoljan ni malo.pa ako ima neko neka preporuci nesto...hvala u napred

vosi

Član
Učlanjen(a)
27 Sep 2009
Poruka
1.676
alexandart je napisao(la):
zna li neko da mi preporuci neko dobro seme cvekle?prosle godine sam sejao holandsku neku,nznm tacno ime,i nisam zadovoljan ni malo.pa ako ima neko neka preporuci nesto...hvala u napred
Prestige F1 ,Kestrel F1 ovaj zadnji ti je sa kratkom vegetacijom,znaci mozes da sejes posle zita ili jecma

spec1986

Novajlija
Učlanjen(a)
10 Feb 2012
Poruka
23
Da li neko moze da mi kaze nesto vise o Semenarni iz NS, da li njihova semena mogu u plastenik za profi namenu ili je to ipak hoby bastenska varijanta?!

zrno

Član
Učlanjen(a)
3 Jan 2013
Poruka
185
Да ли неко зна где у Новом Саду или у околини Новог Сада има да се купи семе кантариона?

nebojsa

Moderator
Učlanjen(a)
11 Dec 2008
Poruka
2.693
Zna li neko gde moze da se nabavi seme japanske (dajkon) rotkve?

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Vrh