Seckalia za voce

jbrtka

Član
Učlanjen(a)
27 Okt 2010
Poruka
2.145
Dole ploca koja se okrece ima otvore kao rende,i tamo prolazi pekmez,,ostalo se vidi na snimku..

[video=youtube_share;flfxHDeD49Q]https://youtu.be/flfxHDeD49Q[/video]

Arkadije

Član
Učlanjen(a)
11 Jul 2010
Poruka
2.138
Neko ima iskustva sa ovom masinom ?,kako radi sa ne bas idealno zrelim sljivama ?,posto su tvrdje i teze se odvajaju od kostice.

Tuki

Član
Učlanjen(a)
6 Maj 2013
Poruka
161
Ovakoj masini ne smeta ako su sljive ne zrele, jer ona ne odvaja kosticu, vec renda "meso" sa kostice. Kad orenda sve (kod mene ~30 kg. za 4-5min.) cuje se da kostice zvece u loncu i tad je momenat da se izbace, pa Jovo na novo.

boskobl

Novajlija
Učlanjen(a)
4 Sep 2018
Poruka
13
Ja hoću da napravim onu horizontaknu verziju, koja brže radi ali ne mogu nigdje naći neki crtež sa dimenzijama... Ako neko ima crtež mašine koju je sam pravio i isprobao i koja radi posao, bio bih zahvalan :)

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

jagnjilac

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2013
Poruka
56
Ja hoću da napravim onu horizontaknu verziju, koja brže radi ali ne mogu nigdje naći neki crtež sa dimenzijama... Ako neko ima crtež mašine koju je sam pravio i isprobao i koja radi posao, bio bih zahvalan :)

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
Pored toga sto vertikalna ne radi sporije od horizontalne, njena prednost je u tome sto moze da radi i nekosticavo voce, za razliku od horizontalne koja to ne moze.
Doduse, pricam o ovim vertikalnim, koje ja proizvodim.

Slav

Član
Učlanjen(a)
28 Dec 2011
Poruka
230
Imamo ovu pasirku iz Bačke Palanke i odlično radi. Odvaja dobro koštice ali za naše potrebe masa koja se dobije je presitna. Prodali bi smo je ispod cene

Vrh