Satovi brzine,obrtaja,pritiska...

Na leru je ok, ustvari mislim da je ok tj na nekih 600 obrtaja
 
Ma ne kupuje mi se drugi(Teleoptikov) neverujem da je do traktora tj.same pumpe.Sat koji je bio na njemu stao je jos prve godine kako sam ga kupio(2003) a upravo se sad prisjetih da mi je pre 2-3 godine radjena pumpa goriva neka sitnica (pustala mi malo gorivo) a ni tad mi nije radio sat pa mozda je majstor nesto poremetio iako ne sumnjam nimalo u njegovu strucnost,opet nekako mi vise sumnjiv ovaj indijski traktometar a ne postoji nacin provre bez da kupujem ponovo drugi sat.
 
I teleoptik je govno neviđeno! Bar ovo novo što prodaju.
Stari mi posle više godina crkne i to ne sam od sebe nego se pokidala žica od sonde.
Kupim nov teleoptikov u radnji. Sav lep, dobar, nov, vidi se da je original. Cena više nego dupla od male privrede.
I eno ga čim je počeo raditi odmah igra, skakuće. Odskakutala mu kazaljka iza graničnika. Sad i da hoće da meri - ne može. Jedino da ga zamrzavam pa možda potera kazaljku unazad.
Da sam znao bar, kupio bih malu privredu pa bih znao šta imam.
Dođe mi da ga skinem i odem da obesim njime nekog u fabrici. Znaju da zacene proizvod a bole ih ona stvar da li radi ili ne.
Ja sam sa njima završio!
 
Jel ima u ponudi kombinovani sat ili kako se vec zove za 560/577 original teleoptikov? Onaj za gorivo, temp itd.
 
Ima, to je tek s..nje

- - - - - - - - - -

Evo kako sam ja to napravio
1znn9f7.jpg
 
U bre ko da se snadje sa toliko satova:osmeh:

Kod mene je to svedeno na minimum,pretisak ulja,temperatura i lampica alternatora.Sve ostalo je visak.Izmislili trgovci da sirotinji uzmu pare:osmeh:
 
Nazad
Vrh