Sa čim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> perači pod visokim pritiskom.

Odg: Sa cim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> peraci pod visokim pritiskom.

Zahvaljujem, videću po radnjama mada mi se čini da nema tih proizvoda, ima sličnih odmašćivača ali se bojim da je isto nje kao i ovo za rerne...nije ono toliko nje koliko je jaka naslaga..
 
Odg: Sa cim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> peraci pod visokim pritiskom.

ja peram sa vapovom masinom na toplu vodu stim sto prvo operem da skinem debele naslage pa tek onda naprskam sa hemijom i ponovo operem tada se sija ko iz fabrike :cao:
 
Odg: Sa cim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> peraci pod visokim pritiskom.

pa taj fazon, moraću ja u perionici da imam pranje pre i posle prskanja koliko vidim, ima smisla... :)
 
Odg: Sa cim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> peraci pod visokim pritiskom.

Ja sam uprolec kupio villager za 8000 din,tako da prvo iznaftiram malo gde treba i pici ::traktor1:: Za te pare cistoca je :D
 
Odg: Sa cim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> peraci pod visokim pritiskom.

Famin imaš na Nisovim benzinskim pumpama, košta oko 350-400 dinara litar. "Tanko" predješ sa njim, pa posle 10-15 minuta ispereš.
 
Odg: Sa cim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> peraci pod visokim pritiskom.

Wap 6,5 kw motor max.250 bari ladno pranje kupljena u bosni polovna 350evr. :D
 
ja sam kupio wap 5.5 kw,hladna voda,250 bara,mislim da je i prejak,i da mu ne treba topla voda jer ovaj skida i farbu!a platio sam ga 210 e
 
savoris je napisao(la):
velja imt 540 je napisao(la):
kolko kosta neki naj gori womax, anhel ili wilager meni bolji i ne treba

treba , vidjećeš :D

Kolko para tolko....
Kupio pre neku godinu onaj plavi belgijski Power ili tako nešto, prvo počeo da glavi ventil, što je rešeno šrafcigerom i čekićem. Ali posle pukla puška. Koliko je bilo garancije toliko i trajao. :)
 
po meni su dobri oni koji imaju trofazni motor,a to kod ovih einhela i slicnih neces naci....
 
Odg: Sa čim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> perači pod visokim pritiskom.

Ja sam imao Karcher HD 820 s sa pritiskom od 180bar koji je bio namenjen za gradjevinu. Prvenstveno sam prao povrce sa njim (cveklu, ren, mrkvu,...) i to nekad po 2 tone dnevno i nisam imao ni jedan kvar osim sto sam vinklovao 2 puta motor u roku od nekih 6 god. sve dok mu nije naprsla glava pumpe i to od mraza. Sada sam kupio Karcher HDS 1250 SE (stacionarka) ima vruce pranje, dva ulaza za hemiju motor od 6,9kw i pere extra na hladno samo me zeza nesto na vruce jer je ona profi pa na gorioniku ima i neku foto ćeliju koja stalno kontrolise sagorevanje tako da cu morati da zamenim diznu za gorivo ili nekako da premostim tu foto ćeliju. Ali mašina je vrh za pranje mehanizacije ali nikako i za čizme jer u suprotnom moze da iseče čizmu za 10tak sekundi...

VRUĆE PRANJE ZAKON!!!
 
Koristio sam neki FIRE 132 vise od 15 godina potrosnja oko 11 l/min ako se secam,znaci kombajn Univerzal ili berac 222
perem po 5-6 sati neprekidno(vezem rucicu da ne boli ruka :D) a tu su jos 3 traktora ,prikolice...dok nije izdahnuo :spavam:

Sad sam kupio Karcher 1050 i isti posao obavljam vise nego duplo brze ::svaka cast::
 
ubedljivo najbolje sredstvo za pranje mehanizacije jel nas Flamin,nanosi se lako,saceka se malo i samo se ispere a najbolje od svega je sto nisu potrebni peraci pod visokim pritiskom vec moze da se ispere i sa obicnim crevom :)a da i ono najbitnije kod nas je cena 375 dinira ali vredi svaki dinar :)
 
Nazad
Vrh