Rezervni delovi za traktore(novi i polovni).

Sto se tice delova za IMT, kupujem iskljucivo direktno u fabrici. Malo su skuplji od domace male privrede, ali je kavalitet mnogo bolji. Provereno !
Nego crko mi je planetar na menjacu za 560, zupcanike satelite imaju ali nemaju osovinice.
Dali neko zna ko ima odlicne te osovinice?

- - - - - - - - - -

Samo mi nemojte spominjati Agronovu iz Stare Pazove. Covek priznaje da su delovi od male privrede,ali navodno od privatnika koji rade za prvu ugradnju.
Mozda bi neko poverovao, ali ja nadjem strugara iz komsiluka koji radi u IMT , i kaze da ovaj laze, IMT sam proizvodi i kali delove.
Jos sam cuo od kolege, stavio je konusno tanjirasti u deferencijal prednje vuce na 577, i za godinu dana se zubi okrunili.
Roba je kupljena u Agronovi a proizvod onog iz simanovaca.
Preporuka, za zaobilazenje u sirokom luku!
 
Kod Radeta Stojkovica, Stojiljkovica?
To mi je malo daleko, jedino ako bude hteo da posalje postom.
Samo da znate da i gos,n Rade kupuje polovne delove u Rumi na vasaru. Licno vidjen drugog u mesecu.
Covek je radio nekad u IMT, i prica je da prodaje njihove delove.
Ali vise nikom ne mozes verovati...dok ga ne uhvatis na licu mesta za strugom!
 
Rade radi i sa polovnim delovima i to se zna. Licno sam bio kod njega par puta i on rastura polovnjake traktore i sa njime dogovaras telefonski da li zelis nov ili polovan deo.
 
Nosac duplih tockova

Da li neko zna gde mogu naci nosac duplih tockova za imt 5100 , kao sa slike

- - - - - - - - - -

b636t4.jpg
[/IMG]
 
Dali neko zna gde mogu da kupim polovnu korpu kvacila za dejvid brauna 1200,ili mozda pase od neke druge masine
 
Kupis crevo za autogeno varenje , samo izmeri precnik holendera i duzinu creva i sam zamenis.Svaka prodavnica alata opremljenija ga verovatno ima. A vrlo je kvalitetno i trpi pritisak dosta veci a nije skupo. Neznam ni sam koliko sam ih koje kome izmontirao
 
Druže od autogenog je jedino dobro ono od oxigena tj kiseonika (uvek plavo crevo). Od acetilena je slabo (uvek crveno). A mislim da mu ni prečnik neće odgovarati....
 
Meni na kompresoru za farbanje i koje kojem alatu je upravo to crveno od disugasa crevo vec 15god i nigde jos nije puklo niti istrulilo a radi i do 6-7 bar pritiska nekad. Plavo je jos jace sto se tice pritiska i sire ,mislim da je 10mm unutrasnja mera . na traktoru je pritisak do 4 bara otprilike tako da ce trpeti sigurno a ima za pronaci i hidraulicno crevo na metar koje bi bilo pravo za tu namenu jer i kompresori duvkaju ulje pomalo.
 
Nazad
Vrh