Regulatori rasta - pšenica, ječam

Cena cycocel-a za pakovanje od 10 l je 580 din /l
Modus je nešto oko 7000 - 7500din/l i ide 04-05 l po ha ( znači oko 4 kj.)
Sa modus-om može se prskati do pojave zastavičara i u ječmu i u pšenici a cycoel samo u pšenici
Ali još nigde nisam našao Modus u prodaji , ima li ga gde?!?
 
Danas obilazio pšenicu. Trenutno je u fazi prvog kolenca, što znači da je idealno vreme za primenu Cycocel-a. Da li neko zna koje su minimalne dnevne i noćne temperature na kojima se može prskati Cycocelom?
 
to i mene interesuje ... bilo bi idealno od nedelje poceti al javljaju noci i jutra dosta hladna
 
Bogami ja necu jos,hocu ove nedelje da prihranim drugi put,pa tamo oko 20tog da prscem,ja samo jecam prskam od rasta.
 
jel negde ima cerone od bayera ja bi trebao da prskam ove nedelje odnosno pre kise posebno jecam moje je sve preraslo drugo kolence sad sam malo pre gledao zato mi negine ili cerone ili modus mada cerone je jeftinija varijanta
 
jel negde ima cerone od bayera ja bi trebao da prskam ove nedelje odnosno pre kise posebno jecam moje je sve preraslo drugo kolence sad sam malo pre gledao zato mi negine ili cerone ili modus mada cerone je jeftinija varijanta
Ako se pojavilo drugo kolence, ne znači da je prošla faza 31. Ako je drugo kolence razmaknuto manje od 2 cm od prvog onda je još uvek OK za prskanje, tj još uvek je faza 31.
 
ma nema sanse da moze cyycocelom jel ima puno vise izmedj kolenaca a i iznad drugog ima jos sigurno oko 10-15cm jecma u visinu
 
Zna li neko iz Šabca i okline broj tel. pol. apoteke negde na vidikovcu mislim da se zove Tomsin
Tamo ima regulatora rasta Syngenta - Modus
Kod nas se može nabaviti Cerone Bayer po ceni od 2400 din/l i Cycocel BASF 10l po ceni 5800 din
 
Zna li neko iz Šabca i okline broj tel. pol. apoteke negde na vidikovcu mislim da se zove Tomsin
Tamo ima regulatora rasta Syngenta - Modus
Kod nas se može nabaviti Cerone Bayer po ceni od 2400 din/l i Cycocel BASF 10l po ceni 5800 din
Nije vidikovac nego letnjikovac, evo brojeva tel: 015-390-557, 015-391-408.Pozdrav
 
Moja greška , mahinalno sam kucao nisam ni razmišljao šta kucam pa sam ukucao ,,vidikovac "
Imaju Modusa i cena mu je 8360 din za litarsko pakovanje ......
Skupo !!! ....... kupiću Cerone ako ga JOŠ IMA
 
Ljudi,imam pitanje za iskusne u vezi cycocel-a.kako i kaze da treba prskati do 2.kolenca,interesuje me sta se daesava ako je psenica prerasla drugo kolence,jel ima negativno dejstvo na psenicu? smanjuje prinos?ili samo ne deluje?
 
Nazad
Vrh