Registracija poljoprivrednih gazdinstava

~Kiki~

Član
Učlanjen(a)
25 Nov 2008
Poruka
2.480
Da ni supruga nebude zaposlena , pa od čega misle da se živi od hleba i motike . I baš je iživljavanje . Tačno će naterati ljude da batale i sve ostave u parlog . Mesto da pomognu još i zapinju nogu i vuku nazad . ::lose::

mityoo

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
14 Dec 2008
Poruka
9.194
šandor je napisao(la):
Opet će dobijati "veliki" koji imaju 1000 i preko hektara zemlje ,kako? Oni će da podele gazdinstvo na 99 ha i registrovati "mala" gazdinstva na sina, ćerku, mamu, tatu.....i na njih plaćati penzijsko osiguranje koji iznosi oko 50.000 din a od države će da ostvare subvenciju od 1.188.000 dinara pa vi računajte :zli: :udri:
Uzeo si mi rec iz usta! pogotovo sto sinovi, cerke, mame, tate i ostala rodbina od tih koji imaju 1000 i vise hektara inace nisu nigde zaposleni jer od tolike zemlje i inace nemoraju da rade!

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
8.033
Viši interesi i zajedničke snage

WMF :zli: ::jako_besan::

U ovom pismu ništa ne piše, bar ja nisam ništa korisno pročitao.

danger

Član
Učlanjen(a)
8 Jan 2008
Poruka
5.349
kako nista korisno nepise :sta:,ljudi jer vi dobro vidite i znate citati,pa covek nam lepo pozeleo sretne praznike i rodnu godinu a vi kazete nista korisno nepise "RODNU" :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: ::lose::

mityoo

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
14 Dec 2008
Poruka
9.194
To "RODNU" bolje da okaci macku o rep, bolje smo prosli kad nije dobro rodilo pa je cena bila dobra nego sad:I rodilo i naradili se a netreba nikome i cena nikakva!
A sretne praznike smo mi vec pozeleli jedno drugom a ne tamo neki kojekakvi da nam zele i ovo i ono a u sebi ko zna sta misle!
IZVINJAVAM se za :off_topic:

Gabri_Su

Član
Učlanjen(a)
29 Jul 2008
Poruka
72
da li ce nam to za registraciju stici na kucnu adresu ili se mora otici po to?
i jel se moze otici vec sada?
znaci mora se platiti penzijsko osiguranje od datuma registracije gazdinstva, ako je tacno da to iznosi 3300 din mesecno,
to i nije tako ludo, a to znaci da bih imao i staz od datuma registracije gazdinstva??

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
8.033
Mislim da će se po to morati ići tamo. E sada mi nije samo jasno šta je sa ljudima koji su u penziji, a nosioci su poljo gazdistva, dali će i oni morati sebi da uplaćuju ponovo penziono osiguranje. :sta:

Ima tu dosta pitanja, ali su nam bar poželeli rodnu godinu iz ministarstva. Za odgovore na naša pitanja ima vremena. :cao:

cukaneca

Novajlija
Učlanjen(a)
21 Sep 2008
Poruka
2.090
izvor vecernje novosti - broj zaposlenih 1. ministarstvo spoljnih poslova 1.206 , 2. ministarstvo poljoprivrede 1.o46 ::lose::

vlade

Novajlija
Učlanjen(a)
25 Dec 2008
Poruka
15
danas sam razgovarao sa zaposlenima u trezoru novi sad,registracija još nije počela.obrazci i upustvo za obnovu registracija dostavljaće na kućne adrese

branko

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16 Mar 2008
Poruka
8.344
Najnoviji hir.
Svi ugovori o zakupu zemlje moraju biti overeni u sudu. Poseban ugovor za svaku katastarsku parcelu.

mityoo

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
14 Dec 2008
Poruka
9.194
Retroaktivno? Neznam samo sta hoce time da postignu? Samo ce uplasiti ljude pa ce opet da ide arenda gore!

tarana

Član
Učlanjen(a)
23 Okt 2007
Poruka
1.813
koliko sam čuo overa može i u mesnoj zajednici.
ima svima da pesedne subvencija...
usput, nezvanična informacija je i da će se računi prikupljati do septembra 2009. što znači da će isplata krenuti u oktobru ili novembru..

branko

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16 Mar 2008
Poruka
8.344
Pa za novu prijavu treba praviti nove ugovore i sve overiti u sudu...

A povrh svega, kaže mi danas jedna drugarica što radi u opštini da su doprinosi za poljopirvrednike na mesećnom nivou veći nego za vlasnike samostalnih radnji... ::lose::

Vrh