Razmnožavanje malina

MALINAN

Novajlija
Učlanjen(a)
27 Avg 2017
Poruka
7
i mam ja nekedogovre ali trazim jos mogucnosti da vidim sta i kako zato eam trazio da mi se neko javi ko ima pa da mozda ako ima mogucnosti ili mi odgovara sto nudi zasto ne mismo ovde da bih mozda mogli i oko razmnozavanja amozda i koji savet damo ili primimo nema ljutis nista ,hvala

coka1

Član
Učlanjen(a)
22 Maj 2013
Poruka
98
Da li bi mi neko objasnio kako i kada je vreme da razredim polku iz svojih redova i presadim u novi red?hvala.

Proximus

Član
Učlanjen(a)
23 Jan 2017
Poruka
1.965
Možeš već danas... Vidiš/čupaš sve bočne izdanke od sredine tog žbuna... ALI! S'obzirom da je suvo vreme već neki duži period, ipak bih preporučio da se to radi kada bude dovoljno vlage u zemlji, pa eventualno ako može i zemlje da se prebaci sa korenom... No, ako ste u stisci sa vremenom, može i danas kao što rekoh ??????

amper91

Član
Učlanjen(a)
15 Jan 2017
Poruka
531
Da li bi mi neko objasnio kako i kada je vreme da razredim polku iz svojih redova i presadim u novi red?hvala.
Vreme sadnje 01.11 do 01.04 kalendarski otprilike... Ja iz iskustva naginjem ka jesenjoj sadnji. .. E sad opet treba obratiti paznju na vremenske prilike... Trenutno vremenske prilike ne pogoduju sadnji ako nemate kpk, jer je susa kad joj vreme nije

Vrh