• U toku je akcija za naručivanje radnih pantalona koje će imati logo poljoinfo foruma. Akcija traje do do 24.maja 2020. Za dodatne informacije pogledajte sledeći LINK.

Raiffeisen Agro Seme

mica967

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2010
Poruka
5.385
Raiffeisen Agro d.o.o. Beograd se bavi distribucijom semena u zadnje dve godine na ovim našim prostorima. Pored semena kukuruza imaju i seme pšenice i suncokreta, dali ste ih sejali i kakvi su vam utisci.

Rabadzija

Član
Učlanjen(a)
31 Maj 2010
Poruka
2.325
e je i ga da nedeljom gledate Zaharija i njegovu emisiji znali bi ste o cemu se radi
Raiffeisen je prvenstveno kooprativa nastala u Austriji izmedju pp a posle su osnovali i banku koja je nama poznatija
Pokazivali su kako to funkcionise u Austriji i mogu Vam reci da vrlo impozantno deluje
E sad po pitanju hibrida :sta: :sta: treba probati
manje vise su svi hibridi dobri ,treba sve uraditi kako treba,i malo ako bog pomogne u vidu kise svi priblizno rode

mica967

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2010
Poruka
5.385
Hibridi kukuruza su francunska genetika koje odlikuje dobar rani porast, visoka biljka i brzo otpuštanje vlage sa izuzetno velikim potencialom rodnosti. :ppozdrav:

idklecin

Član
Učlanjen(a)
4 Sep 2010
Poruka
1.502
Pre neki dan bio sa covekom koji ih je sadio zadovoljan i ja sam sada tek prvi put cuo za te hibride ali treba probati sto da ne :D

panonac

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
16 Okt 2010
Poruka
2.094
Ove sezone eksperimentalno sejemo lonexxo iz grupe FAO 600,kukuruz je tipa zuban,16-18 redi u klipu,brzo otpusta vlagu,prosecan prinos je 13.735kg/ha,prosecna vlaga 21,9,preporuceni sklop 70.000-75.000ha

GANGA

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
5 Jul 2010
Poruka
535
Videćemo kako će se pokazati ova semenska kuća to će učiniti vreme a da bi bili što bliži nama otrudio sam se i uspeo da obezbedim seme za ogled osam hibrida od Raiffeisen agro a pored ovoga na mestu prošlogodišnjeg ogleda AShibrida sada sam postavio ogled 37 hibrida udarnih poređanih sve redom po FAO grupama ali o ovome ću pisati u postu za oglede detaljnije i pokušati da sve blagovremeno ispratim i javim utiske.

sinisa1979

Član
Učlanjen(a)
24 Okt 2010
Poruka
6.531
Na predlog-sugestiju jednog prijatelja posejacemo jednu parcelu sa semenom ove semenske kuce pa kako nam bude.... Sortu,hibrid-grupu zrenja cemo jos videti koj(e)a ce biti.

Vrh