Radojica Mojsijev - Moca

Moca

Novajlija
Učlanjen(a)
23 Sep 2010
Poruka
5
Pozdrav svima, već neko vreme čitam razne teme na ovom forumu, pa sam rešio da se predstavim.

Ja sam Radojica Mojsijev, Moca. Dugo godina sam radio kao konsultant u razvoju Agro biznisa i usavršavanju Farm menadžmenta. Takođe i na obuci vlasnika poljoprivrednih gazdinstava. Paralelno radim savetovanje u oblastima mikro i malih preduzeća, a sve više u poslednje vreme na temu obnovljive energije i ruralnog razvoja.

Radio sam u Američkoj Fondaciji za Razvoj (ADF) ali mislim da nove tehnologije ukidaju potrebu za komunikaciju formalnim putem, zato sam se oduševio sa ovim sajtom i nadam se da ću moći da pomognem u rešavanju nekih problema.

Voleo bih da se na ovom forumu razvije posebna sekcija o samom agro biznisu, sa primerima kako su ljudi uspeli kroz neke ideje koje su implementirali i slično.

Pozdrav svima
 
Moco dobro nam dosli,drago mi je da se na ovaj forum uclanjuje sve vise strucnih ljudi.
Sto se tice samog Vaseg rada koji je vezan za poljoprivredu Vi slobodno otvorite neku temu u kojoj bismo mogli komentarisati i iznositi iskustva ljudi koji su uspeli u nekim oblastima poljoprivrede.
Dobro nam dosli. :ppozdrav:
 
:D :D Dobro nam došao stvarno ovom sajtu su potrebna i stručna lica pogotovu što sam posetio vaš sajt i video programe za vođenje gazdinstva koje me interesuje, dobrodošao :bravo: :ppozdrav: ::svaka cast::
 
Nazad
Vrh