Radna obuća i odeća

Kosjerac

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
12 Feb 2010
Poruka
3.924
Lokacija
Kosjerić Srbija
Evo otvaram novu temu da u njoj razmenimo mišljenja o radnoj odeći i obući koju nosimo na poslu i kod kuće. Ja kod kuće nosim u hladnim danima obavezno pantalone sa tregerima ili kombinezon, vunene čarape i duboke cokule, a kada je sneg ili mokro gumene čizme. Leti kada se radi nešto oko sena ili nešto drugo idu obavezno radne cipele i čarape pamučne, pantalone bez tregera, majica i peškir oko vrata. Na poslu sam morao da nosim cokule duboke sa metalnim ojačanjem na prstima i radno odelo firmino jer sam se bavio popravkom kamiona, jedino kada smo išli u fabriku cementa onda je morao dugi rukav, cokule sa zaštitom, šlem na glavu i naočare a ono ugrejala božija zvezda a ti se kuvaš ali jbg takva im pravila. Sada na poslu nosim radne patike sa belim đonom ili klompe pantalone 3/4 radne i majicu jer sam promenio firmu i saba pravimo bazene za kupanje. Toliko od mene a i da čujemo ostale kako se oblače i obuvaju.:)
 
Hvala kolega što si otvorio ovu temu. Evo ja imam pitanje, šta preporučujete od radnih cipela da bude dobar odnos cene i kvaliteta?
Pitam ovo jer sam imao loše iskustvo sa cipelama marke Raven, raspale se posle 35 dana.
 
Ja preferiram Emerton liniju radnih odela...
Radni prsluk letnji, nosim svakodnevno na poslu, a ponekad i kod kuće...
Zimski, deblji, u Jesen, a u Zimu sam u Firmi dobio neki prsluk, debeo i kvalitetan, ali ne znam marku...
Imam već 3 komada, poslednji (pu,puu) sam ostavio u ormaru , za "crne" dane.... 😂
I Catamount radnu obuću, pisao sam u drugoj Temi...
 
Wurt corona plitka vec 18g je koristim udobno lagano i traje (nema zastite)

Odecu jbg bit o mi samo da je bas bas pamuk da ne gori!!!!
Uvek tregerice
Leti kuci grubin papuce za u traktor

Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Ja tregerice ne mogu da nosim. Ili mi landaraju ili ih navucem pa mi jaja stisnu. Kabriolet i kais.
Najgore moguce odelo mi je kombinezon. Zimski postavljeni je ok zimi a letnji je tanak, sirok. Duva na sve strane i jos se i uparim. Za prolece nije, za leto nije. Pamuka sto vise da bude jer u sintetici se upurnjam.
 
Ја волим комбинезон никад леђа нису гола и кад прскам обавезно комбинезон носим. Трегерице одавно нисам носио не знам ни како би ми стајале због трбушине. 🤔🤣
 
Nazad
Vrh