Protesti malinara 2020 godina (štrajkovi i slične stvari zbog niske otkupne cene)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koje crno upoznavanje pominjete , pa kako bi Strog onda bio ilegalac, ne ide to tako .
Viljuskar nije vozio , tacnije imao je nesretni pokusaj voznje.
Uspeo je da ga prevrne bocno i to na nacin za koji su mnogi iskusni viljuskaristi tvrdili da je nemoguc.
Strong je tu nezgodaciju sa solidnom materijalnom stetom pokusao da obrazlozi tezom da je to zapravo bila njegova naucno edukativna provera.
Hteo je da se uveri da li je viljuskar musko ili zensko, pa ga je bocno izvrnuo da bi mu video genitalije.
Tim gestom je fasovao brojne ne-pogodnosti .Pod jedan u cilju obestecenja firme dobio siguran posao na duze vremenske staze uz obavezu da mu se mesecno odbijaju anuiteti na ime otplate stete.Pod dva zabranjen mu je pristup bilo kojoj vrsti tehnike i rukovanje sa istom u sta se ubraja i nakovanj jer postoji opravdana sumnja da bi i njega uspeo pokvariti.Pod tri zarad smirivanja gneva i besa svog poslodavca dobio je obavezu da mu preventivno uvek bude na dohvat ruke tacnije na doseg noge ,da ga isti uvek u trenucima nervoze moze iscipelariti.
Nastavite da lecite svoje frustracije... Nemam problem sa time...
Moze li nesto relevantno u vezi maline da se procita? To bih voleo???
 
Nastavite da lecite svoje frustracije... Nemam problem sa time...
Moze li nesto relevantno u vezi maline da se procita? To bih voleo???
Kakve ideje trazis, da seljaci imaju ne dobru nego adekvatnu zaradu, bilo bi robe prvoklasne uvek. A ne sada da se hvatate za slamku kad robe nema, i da smisljate teorije. Ko je lud da radi ako nema nikakve zarade. Ne trebaju njemu botovi da ga uce, seljaci su pametniji od penzionera, nisu im tolko isprani mozgovi.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
 
Ajde uozbilji se molim te.
Bas ce neko da placa ovom psihopati da pise baljezgarije ne forumu na temi koju cita 15 ljudi.
Ozbiljna prica o malini je na fejsbuk grupama koje broje po nekoliko desetina hiljada clanova, i gde se dnevno ostavi po nekoliko stotina komentara od zivih ljudi koji iza svojih komentara stoje imenom i prezimenom.
A ovaj psihopata je klasican primer kada neko ima visak vremena, a manjak paznje u zivotu, pa svoju sujetu i ego hrani zato sto mu ovde povremeno neko bac kosku ili ga napravi debilom
Koliko vidim, od jutros je na forumu, i u roku od odmah odgovara na svaku 'pohvalu'..
Očigledno, plaćeni posao boravka na forumu..
s ce neko da placa
 
Tacno.
Ti da imas osnovnu kulturu ne bi smarao ovaj radni narod svojim baljezgarijama, i time rasterao veliki broj proizvodjaca maline, koji su davali korisne savete godinama ovde.
Osnovna kultura je da ako imas psihickih problema zatrazis medicinsku pomoc, a ne da svoje frustracije lecis na poljoprivrednom forumu.

Uostalom, evo neka se javi neka osoba iz teme koju zanima tvoje pisanje, i neka se jave ti forumasi koje si upoznao.
Posto ih jednostavno nema moze se doci do prostog zakljucka da si obican bednik koji je malo paznje nasao na ovom mestu, i cvrsto se noktima drzi za njega, jer je to jedina stvar koju poseduje u zivotu.

Bednice bedni.
 
Kakve ideje trazis, da seljaci imaju ne dobru nego adekvatnu zaradu, bilo bi robe prvoklasne uvek. A ne sada da se hvatate za slamku kad robe nema, i da smisljate teorije. Ko je lud da radi ako nema nikakve zarade. Ne trebaju njemu botovi da ga uce, seljaci su pametniji od penzionera, nisu im tolko isprani mozgovi.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
Ja moje stavove ne menjam, ne kao neki da jedan dan pisu jedno a drugi drugo... Naidju i takve godine kad se radi na zilet kad ceo sektor trpi, nije se to desilo prvi put. Bili smo tu ne mocni jer nam je i struktura izvoza losa. Moramo ici vise u prodaju robe u svezem stanju i povecavati stepen prerade. Ne znam dokle je stigla ova srpsko- madjarska firma, kada ce ta prerada da se pokrene? Treba nam jos takvih firmi. Nadam se da ce se nesto u buducnosti menjati...
 
Ajde uozbilji se molim te.
Bas ce neko da placa ovom psihopati da pise baljezgarije ne forumu na temi koju cita 15 ljudi.
Ozbiljna prica o malini je na fejsbuk grupama koje broje po nekoliko desetina hiljada clanova, i gde se dnevno ostavi po nekoliko stotina komentara od zivih ljudi koji iza svojih komentara stoje imenom i prezimenom.
A ovaj psihopata je klasican primer kada neko ima visak vremena, a manjak paznje u zivotu, pa svoju sujetu i ego hrani zato sto mu ovde povremeno neko bac kosku ili ga napravi debilom

s ce neko da placa
Ovaj forum ima ocigledno problem sa opstom kulturom onom koja se nosi iz kuce... Ne znam sta da kazem... I pretnje sam ja dobijao u inbox jer mnogima istina smeta... Al po onoj narodnoj '' Psi laju a vetar nosi'... Psiha nasih ljudi je takva, kad argumenata nema onda krece pljuvacina i omalovazavanje... Vec vidjeno dosta puta....
 
Tacno.
Ti da imas osnovnu kulturu ne bi smarao ovaj radni narod svojim baljezgarijama, i time rasterao veliki broj proizvodjaca maline, koji su davali korisne savete godinama ovde.
Osnovna kultura je da ako imas psihickih problema zatrazis medicinsku pomoc, a ne da svoje frustracije lecis na poljoprivrednom forumu.

Uostalom, evo neka se javi neka osoba iz teme koju zanima tvoje pisanje, i neka se jave ti forumasi koje si upoznao.
Posto ih jednostavno nema moze se doci do prostog zakljucka da si obican bednik koji je malo paznje nasao na ovom mestu, i cvrsto se noktima drzi za njega, jer je to jedina stvar koju poseduje u zivotu.

Bednice bedni.
Zasto vi citate ako vam moje pisanje smeta??? Ne razumem vas? Ja citam ono sto me zanima? Koga sam rasterao ja? Neki ljudi su sami izasli iz posla kao npr Pole, zato ga vise nema da pise... Neki nemaju volju...
 
Objasnite nam u kratkim crtama kako ste uspeli viljuskar bocno da prevrnete i sta ste utvrdili da li je bio musko ili zensko.

Opet cu napisati nije mi tesko, opsta kultura se nosi iz kuce, nju ili imate ili nemate,neko vas je nesto naucio ili nije. Zavisi dosta od roditelji, od situacije u kojoj je neko odrastao... Oni koji citaju neka svakome sude...
 
Nikoga ja ne teram? Imate prvu stranu procitajte da je ovde dozvoljeno sve pisati na ovoj temi.. Kome se svidja on cita i pise, kome se ne svidja on ne cita i ne pise? Zar je to toliko tesko razumeti?
Izvolite uraditi kalkulaciju proizvodjacke cene maline i time nam dokazati svoju komentenciju.
Po pitanju toga da li nekoga terate ili ne mislim da je suvisno polemisati ali bih vase pisanije i korist od istog mogao uporediti sa zuboboljom prolivom i slicnim zdravstvenim tegobama.Ne bilo vam zapovedjeno ali iz najbolje namere bih vam dao savet da se okanite tih kurseva i knjiga koje vam tamo prodaju i da se vi ipak prihvatite nekog cestitog i postenog posla .Posten rad coveka cini boljim i ispunjava ga celim bicem.
 
Poslednja izmena:
@Bobansupergenije

Hocete kalkulaciju a onda u nastavku teksta...
Poradite malo na opstoj kulturi...
Dok ja nisam poceo da pisem ova tema je bila mrtva. Sa mojim pisanjem poceli su i ljudi da dolaze a vi posle kazete da je neko nekoga oterao sa foruma...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh