Protesti malinara 2019 godina (štrajkovi i slične stvari zbog niske otkupne cene)

brka45

Član
Učlanjen(a)
2 Maj 2015
Poruka
331
Egoizam (lat. ego – „ja“) je stanje prevelike samovažnosti, samoljublja i uzdizanja sebe.
Egocentričnost je promatranje svega iz svoje perspektive. To je težnja pojedinca da sve stvari usmerava prema sebi, poimajući sebe kao „središte svemira“, svoje ja kao jedinu stvarnost, a sve ostalo u odnosu na sebe.
Egoizam često prate kompleks više vrednosti, mesijanski kompleks i kompleks Boga.

Strong-Berry

Član
Učlanjen(a)
26 Dec 2018
Poruka
171
Nedostajace mi @Srb1n iako smo imali dijametralno suprostavljene stavove cenio sam tu energiju i pozrtvovanost. Ipak, nije bio u mogucnosti da stvari vidi '' iza kulisa'' gde cela prica oko malina dobija jednu skroz drugu dimenziju.

Nista nije onako kako se nama na prvi pogled cini.

Brdy

Član
Učlanjen(a)
28 Jun 2017
Poruka
104
Ne brini ubrzo ostajes sam na forumu da se boris sa vetrenjacama.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока

cika_jova

Član
Učlanjen(a)
9 Maj 2010
Poruka
3.029
Dok je jedno vreme vladajuca ekipa gledala u racunicu a narod u ideale, bilo je lepo,al sad kad je i narod batalio ideale i poceo da gleda racunicu nastao problem

Strong-Berry

Član
Učlanjen(a)
26 Dec 2018
Poruka
171
Dok je jedno vreme vladajuca ekipa gledala u racunicu a narod u ideale, bilo je lepo,al sad kad je i narod batalio ideale i poceo da gleda racunicu nastao problem
Mislim da previse mesamo politiku u ovaj posao. Oni su tu da obezbede uslove poslovanja sto su i uradili (dokaz su brojne strane firme ili domace sa odredjenim delom stranog kapitala u njima). Jedino sta oni jos mogu da urade je da ukoliko im je stalo do ove proizvodnje obezbede odredjene subvencije kako bi na svetskom trzistu bili konkurentni... Sve ostalo spada u domen politike i prikupljanja politickih poena bilo od strane poziicije ili opozicije.

Vrh