Problemi u radu Poljoinfo foruma

Ne vide mi se slike kad pošaljem preko tapatolka. Probao sam i da smanjim slike, ali ne vidi se opet ništa od slova.
Šta može biti problem?

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka
 
Meni tapatalk neće da otpremi slike. Kad izaberem sliku on je učita do 100% i onda piše "otpremanje nije uspelo" . Jel ima još neko ovakav problem?

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Imao sam isti problem samo preko Chroma onda sam promenio uploud slike sa link za forum na direktan link i nije bilo problema.Ako sam uspeo da objasnim.
 
Molio bih urednistvo da u oglasima u delu stocarstvo izbrisu moj oglas od prosle godine ,posto meni pise da nemam ovlascenje za odgovor.
Oglas je za dve junice ,slike su na neki nacin promenjene ,a onakvu jednu sigurno ne bih prodavao...:)
 
Kada treba obrisati neki oglas, javite se se preko privatne poruke urednicima ili administratorima sa linkom. Ili iskoristite opciju "Prijavite", to ubrzava ceo postupak.
 
Pitanje za urednistvo. Nas clan zmajurina u temi leska poziva zainteresovane clanove da naprave viber grupu gde bi se proizvodjace lesnika grupisali i razgovarali o temi. To mu je i uspelo. Da li se to kosi sa pravilima foruma? Ako svaka grupa po ratarskim kulturama, mehanizaciji ili vrste stoke bude pravila viber grupe, a zloupotrebljavajuci Poljoinfo forum, isti moze da se ugasi ili svede na chet.
 
Ljudi imaju pravo da biraju gde će i kako da se druže i ćaskaju.Viber grupe postoje zarad dosta slobodnijeg pristupa raznim stvarima u koje spadaju i sadržaji nekih drugih karaktera koji nisu za javnost a pogotovo ne za forum.
 
Ljudi imaju pravo da biraju gde će i kako da se druže i ćaskaju.Viber grupe postoje zarad dosta slobodnijeg pristupa raznim stvarima u koje spadaju i sadržaji nekih drugih karaktera koji nisu za javnost a pogotovo ne za forum.
A osipanje foruma vas ne zabrinjava?Ti Maticu imas od 2009 godine 31000 porika, a pomenuti clan za isto vreme 200. Sad poziva na grupasenje kroz viber grupu. No ako vi mislite da je to OK u redu ili vam vise nije stalo?
 
Ja sam urednik i to je jedan od razloga velikog broja postova.Jedni odlaze, drugi dolaze a forum je preživeo razne ustanke, ratove i sl.stvari pa postoji još uvek.Mnogi koji su otišli uz burne reakcije i nezadovoljstvo, vratili su se nazad kada se slegla prašina, neki su promenili nick, neki nisu, neki su inkognito itd.
 
Не могу да отворим пољоинфо преко мобилног, већ морам да идем на веб приказ. Да ли има још неко овакав проблем?
 
Nije baš jasno, ako ga otvaraš preko mobilnog. Ja idem preko Chroma, a može preko Tapatalka. Sad me zanima šta konkretno ne radi, treba još malo informacija
 
I kod mene na tapatalku ne moze da se ucita naslovna strana . Ostale forume na tapatalku rade ali poljoinfo ne. Non stop pravi loading.... i nikako da ucita forum.
 
Kod mene nije htelo jutros sada radi.Nije htelo da se konektuje na server.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Nazad
Vrh