Problem kod postova

culy

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
296
Za otvaranje tema mora da imate 30 poruka i staz na forumu 30 dana.
Ova mera je uvedena jer ljudi nisu koristili pretragu vec odmah otvaraju nove teme pa se prave duple teme.
Za slike neznam sta je problem morate biti precizniji.
Ukoliko vam je potrebno otvaranje teme obratite mi se privatnom porukom pa da sredimo.

gutesa

Član
Učlanjen(a)
18 Sep 2011
Poruka
70
Za otvaranje tema mora da imate 30 poruka i staz na forumu 30 dana.
Ova mera je uvedena jer ljudi nisu koristili pretragu vec odmah otvaraju nove teme pa se prave duple teme.
Za slike neznam sta je problem morate biti precizniji.
Ukoliko vam je potrebno otvaranje teme obratite mi se privatnom porukom pa da sredimo.
E ovo mi pise dole
  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Možete odgovoriti u temi
  • Ne možete postavljati atačmente
  • Možete uređivati svoje postove

tine

Član
Učlanjen(a)
14 Avg 2007
Poruka
608
Nisam našao 'ključ' po kom radi editor teksta. Ponekad mogu tekst lepo uredit u više redova i stava, a neki drugi put mi sve ubaci u jedan red, što nije ni pregledno, i teško se to čita. Isto kod opcije odgovaranje mi se ne pokažu sve opcije uređivanja teksta (slika, link...), samo smajlići.

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
7.671
Sa čime radiš na poljponfo ( Firefox, Chrome, Opera, IE ), mislim da je do toga problem.

zis

Član
Učlanjen(a)
30 Avg 2010
Poruka
1.426
Odakle se stvorile ove poruke u mom profilu mislim na ove dve od člana FruitBoyAll
zis
Prijatelji
Pretplate
Photos

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
7.671
Mislim da je to nešto vezano za pretplate oko postova. Moraćmo da pogledamo još.

Ranbobas

Član
Učlanjen(a)
23 Okt 2011
Poruka
898
Zamolio bih vas da mi pomognete oko citiranja-quote-ovanja samo dela teksta necijeg posta.Ja pokuavam da idem opcijom "odgovori sa citatom"-citiranja celog posta,pa onda da obrisem deo teksta koji ne zelim.Ali ne dobijem to sto vidim kod tudjih postova,gde je taj deo teksta lepo zaokruzen,pa pise citiram...Kakav je postupak?:sta:.Hvala unapred.

Poslednja izmena:

Nelle333

Član
Učlanjen(a)
24 Sep 2012
Poruka
116
Ovako mora da stoji da bi ti pisalo!

- - - - - - - - - -

[ QUOTE=Ranbobas;637657 ] Zamolio bih vas da mi pomognete oko citiranja-quote-ovanja samo dela teksta necijeg posta.Ja pokuavam da idem opcijom "odgovori sa citatom"-citiranja celog posta,pa onda da obrisem deo teksta koji ne zelim.Ali ne dobijem to sto vidim kod tudjih postova,gde je taj deo teksta lepo zaokruzen,pa pise citiram...Kakav je postupak?:sta:.Hvala unapred.[ /QUOTE ]
Samo se spoje ove zagrade na pocetku i na kraju!

Ranbobas

Član
Učlanjen(a)
23 Okt 2011
Poruka
898

spasoje

Član
Učlanjen(a)
15 Mar 2010
Poruka
3.542
Šta se dešava sa postoma ??Sve nešto podvučeno i pojedini delovi pozeleneli.Ili je do mene.:sta:

Poslednja izmena:

SteveO

Član
Učlanjen(a)
29 Jan 2011
Poruka
349
Dal neko zna zasto ne mogu postati odgovore u sekciju Ponuda mehanizacije ?? Kaze da nemam ovlasti a sve drugo radi kako treba.

Vrh