Prinove u našim štalama.

Posto se tema teljenje krava pretvorila u temu cestitki i pozdrava,predlazem da to sada pocnete ovde raditi. A ona tema ce biti preciscena od off topica i ostavice se samo diskusija vezana za teljenje pitanja oko teljanja i resavanja istih. ::000::
 
A šta će ti onda Teme Teljenje krava i Naša telad...:sta:
Sad bi i prinove, a imaš i Chat u govedarstvu...
I Galerija slika naših goveda...
Sve pod SVE podpada...
Ja volim goveda, dugo sam se njima bavio i živeo od njih, i drago mi je kad vidim da se neko pohvalio prinovom u štali, k'o da je kod mene!!!:ppozdrav:
Ako malo ode i "ulevo", Tema, jbg-a, tako je, nemoj se oštriti već na početku...
Momčino, ako si već rešio, a zadužen si, vidim, od skoro, za deo Govedarstvo, onda sredi i objedini SVE, a ne da dodaješ još jednu Temu (za zbunjivanje)...
Možda grubo zvuči, ne želim da te ometam (u novom "poslu"), želim ti uspeha, i misli o meni šta 'oćeš, al' rekoh šta mislim..
Živeo ti meni.... (nama)...:ppozdrav:
 
Hvala na savetu. tema teljenje krava ce biti tematologija oko samog teljenja i problemi oko teljenja. Procitao sam dosta korisnih stvari tamo. Ali na prvih 80 strana,naisao na 500 poruka nek su telad ziva i zdrava...

A sto se tice ostalih tema bice objedinjeno,kad ih procesljam svako poruku ponaosob,samo kada dodju na red. :ppozdrav:

Chat u govedarstvu je chat kao i u svakom ostalom podforumu. Galerija i slika nasih goveda se ne odnosi na krave vec na sva goveda,a do nase telad jos nisam stigao da vidim o cemu je rec tu.
 
E ovo je stvarno trebalo, da ovde imamo ažurnog moderatora. :ppozdrav:
Da se upišem u novu temu, prinova od pre par dana. Ogromno muško tele od Igora, može odmah na pijac.
25gfltt.jpg

20iyp05.jpg
 
Od domaćih životinja nema ništa lepše nego tele kad je malo, i naravno jagnje !:ppozdrav:
Kamo sreće da nam državu vode kvalitetniji ljudi pa da se što više širi govedarstvo i ovčarstvo.
 
Hvala puno Dragane. :)
Jeste, majka joj je simentalka osemenjena crvenim holstajnom. Naravno, ona se vodi kao S/CB.

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
 
Hvala na savetu. tema teljenje krava ce biti tematologija oko samog teljenja i problemi oko teljenja. Procitao sam dosta korisnih stvari tamo. Ali na prvih 80 strana,naisao na 500 poruka nek su telad ziva i zdrava...

Podeli na dvoje: jedno je stručna tema, a druga su muzičke želje za novorođeno tele i gazdu.
 
Milose nek su korisne prinove, al te hoce muska telad. Bilo bi dobro da je zensko. Njena prababa je nosila jednom 305 dana, isto musko tad otelila. Al dobro joj je ime.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока
 
Hvala! I ja bi voleo da je zensko, u ovom momentu bi mi vise odgovaralo. Pa bas joj je lepo ime! Imali smo mi kravu koja se uvek telila u 300+ dana.
 
Nazad
Vrh