Pozdrav na sviju 😁

Učlanjen(a)
21 Mar 2022
Poruka
383
Lokacija
Surduk
Ja sam Goran iz Surduka na FB i okolini poznat kao onaj koji što je izmislio Žutu ručicu . 😎 sad sam tu licencu prodao Amerikanci ali im nisam rekao glavni sastojak, inace se bavim ratarstvom zato što sam u stočarstvo prop'o skroz na skroz, obradjujem 50 ari a imao sam želju za više al sam se o'ladio, sad se sin i ja bavimo navigacijama za poljoprivredu u slobodno vreme...
 
Mislis,sin se bavi sa navigacijama a ti ih testiras na plastikaneru iz Kine?Jel moze da se ugradi i na 558,pitam za druga?
 
Ja sam Goran iz Surduka na FB i okolini poznat kao onaj koji što je izmislio Žutu ručicu . 😎 sad sam tu licencu prodao Amerikanci ali im nisam rekao glavni sastojak, inace se bavim ratarstvom zato što sam u stočarstvo prop'o skroz na skroz, obradjujem 50 ari a imao sam želju za više al sam se o'ladio, sad se sin i ja bavimo navigacijama za poljoprivredu u slobodno vreme...
Po meni je žuta ručica više donela čovečanstvu od točka. Šteta što retardi sa Vikipedije nemaju razumevanja, desetak puta sam postavljao tekst na istu o Ž.Ručici i na kraju sam banovan...
 
Nazad
Vrh