pozdrav iz Srema : D

28hebrb.jpg

5bnq6f.jpg

zxv09t.jpg

doce novi kukuruz, a ja stari necu ni okaciti :cool:
 
Druze koliko se krece ursus kao tvoj:haha:Ja imam 355 i prezadovo;jan sam...a kako se tvoj pokazao:haha:
 
North ARMY je napisao(la):
Becar jesi resio sta za muziku ??
eii nisam jos nista, mislio sam otici na najlon pa na :cool: pa naci neki radio tako nesto, a onda da razvucemo zice one onako ispred volana na ono mesto, mora se i onaj dzek menjati tamo ima neki levi ja otvarao da pogledam :haha:
Post je spojen: [time]1297253734[/time]
_________________________________________________
R.S.Badza je napisao(la):
Druze koliko se krece ursus kao tvoj:haha:Ja imam 355 i prezadovo;jan sam...a kako se tvoj pokazao:haha:
poz druze! ... ovaj moj je 88,89 mislim, pokazao se dobro, pre je vukao vadilicu i dosta ovako radio, dobar traktor, jaka hidraulika, ko sa 130-tke,dosta je ocuvan! ... imamo ove uzane a i siroke gume za njega, al od kako smo kupili ostale traktore on sluzi samo za prskanje :cool: ne znam cene ... al ako si zainteresovan mozemo se dogovoriti :cao:
 
ma pitam samo....posto je kod mene brdovito...uglavnom se radi manjim masinama...a i ja nemam mnogo zemlje...10-ak hektara...a kako sam zakljucio po tvojim slikama...s pravom bi mogao da mi kazes,,druze,tebi treba jedan dobar asov a ne ovaj ursus'' :haha: nego dobro...salu na stranu. Interesovalo me je posto ja imam samo reci hvale sto se tice ursusa.... :ppozdrav: :ppozdrav:a boga mi...i ti si dobar domacin!!!Svaka cast! ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
R.S.Badza je napisao(la):
ma pitam samo....posto je kod mene brdovito...uglavnom se radi manjim masinama...a i ja nemam mnogo zemlje...10-ak hektara...a kako sam zakljucio po tvojim slikama...s pravom bi mogao da mi kazes,,druze,tebi treba jedan dobar asov a ne ovaj ursus'' :haha: nego dobro...salu na stranu. Interesovalo me je posto ja imam samo reci hvale sto se tice ursusa.... :ppozdrav: :ppozdrav:a boga mi...i ti si dobar domacin!!!Svaka cast! ::svaka cast:: ::svaka cast::
ahahh :haha: e dobar si "asov" :haha: :D ... jeste ursus-zetor odlicni su traktori ! :cool: ::svaka cast:: ... hvala,hvala trudim se! :ppozdrav: :cao:
 
Nazad
Vrh