Postavljanje slika na forum

Guest442

Član
Učlanjen(a)
6 Nov 2016
Poruka
215

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

Da li je u redu da saljem slike koje su 800 x 600?!
Ova zadnja je bas mutna (320 x ...) tj ne moze da se uvelica..
Na fotkicancom mi trazi neki flash plajer,kod,jbm li ga ...Komp retko kada koristim,a telefonom mi bas zgodno...
Naforum sam se prijavio da bi razmenili iskustva i lakse objasnili nesto slikama,videom..
Ja kada nesto kazem-uradim to volim i da pokazem,a ne da neko prica:Znas,ja kuci imam helikopter u garazu...
Stvarno ne znam u cemu je problem,ja imam net od 5 mbs i bije ko' Sveti Ilija i stranica mi ne koci uopste?!Koristim opciju za postavljanje slika tinypict koju je postavio Forum licno..

Sava Bata

Član
Učlanjen(a)
9 Jan 2014
Poruka
181
Ako se neko bolje razume ( ja bas i ne ) posto pratim forum samo na mob telefonu kako da sa telefona prebacim slike na forum. U pitanju je Lenovo 6000 - unapred hvala.

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
7.643
Sa ovim problemom se još nisam susretao, nadam se da će članovi koji isto koriste mobilni moći da preporuče neki način.

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
27.958
Preko telefona postavljam isto kao i preko lap topa.Možda postoji lakši i brži način ali ja ne znam.Tapatalk ne koristim.

bojcetic

Član
Učlanjen(a)
14 Jan 2009
Poruka
12.809
Sava Bata ides na neki sajt za hostovanje slika. Ja koristim imgur, koji nije bas najstrecnije resenje ali posto na njemu imam nalog i vec okacene slike ne menjam ga iz tog razloga. Kucaj imgur na googlu i prati uputstva na sajtu.

bojcetic

Član
Učlanjen(a)
14 Jan 2009
Poruka
12.809
Jeste klasican host, s tim da imas odgovarajuc link za forume koji zakacis u poruku, imas dikretan link i jos nekoliko stvari koje nisam nikada ni koristio.

kanački

Član
Učlanjen(a)
29 Jun 2011
Poruka
2.647
Ko koristi photobucket.com , da li imate problema sa logovanjem na nalog ? Kod mene vec duze vreme ne funkcionise , nalog mi je povezan sa FBom , pa da proverim da li je kod mene problem ili kod svih.

Vrh