Plug - osnovna tema

Da, nije ovo moj plug. Samo sam video na oglasima ove deflektore, pa dobio ideju da skinem ove moje koji ne funkcionisu kako treba, i da nabavim ovakve. Printscreen-ovao sam sliku jer oglas moze jos danas da nestane.
Poslao sam mu privatnu poruku i kaze da jedan ovakav deflektor kosta 3600din u Hudjiku.
Kada sam ih video, teoretski bi trebalo lepo da rade u oranju pa rekoh mozda neko ima iskustva sa njima?
 
@markokg1982
ja imam iste takve na svom regentu poručene isto u hudjuku sa nosačima cena je bila 3600din imaš na mom profilu slike kako izgledaju namontirani a na you tube imaš snimke u radu sa plugom. A ova slika oglasa pluga je činimi se od člana Bubu.
 
Mozda i jeste, ali sam orao neko luceriste pa je islo tesko...nije bas jednostavno skidati i stavljati trecu brazdu stalno, uostalom nemamo toliko zemlje da je nuzno da se ore sa 3.
 
Pozdrav za sve forumase,interesuje me dali neko zna da mogu daske za lemind zeleni leskovacki od nekog drugog proizvodjaca da pasu i dali bi se bolje tj lakse oralo sa 560 u smolnici,unapred zahvalan na odgovoru!!
 
Mogu uporedi pa ces videti... Dobices bolje prevrtanje brazde i idalje ce d aima izuzetno jak ram...
 
@markokg1982
ja imam iste takve na svom regentu poručene isto u hudjuku sa nosačima cena je bila 3600din imaš na mom profilu slike kako izgledaju namontirani a na youtube imaš snimke u radu sa plugom. A ova slika oglasa pluga je činimi se od člana Bubu.

Video sam dve slike na tvom profilu, ali ne mogu da nadjem tvoje snimke na youtube. Kucao sam zeljko025 ali ne izbacuje nista.
Nisi mi rekao da li si zadovoljan sa njima?
Ispravka: pronasao sam tvoj profil na youtube :)


Marko skini to i ori ko covek :osmeh:
Mirko, i dalje stojis iza toga da je koriscenje deflektora za plug od 10 i 12 cola glupost? :osmeh:
 
Stavi komplet glave od IMT 756 na Leminda...
Koje god glave da stavljate moraju se prepravljati rupe na glavi da bi se zasrafile.
Ja trenutno ugradjujem na ram Leminda-novi tip daske i glave od Leoparda,drugu osovinu i rucicu osovine kao na IMT plugu.Ostaje samo ram koji je neunistiv i bice veci klirens kad se ugrade ove glave,oko 67-68cm.
Bice slike kad se zavrsi ova operacija presadjivanja unutrasnjih organa:osmeh:

- - - - - - - - - -

755 i 756 trebalo bi da su iste glave.
Iste i mogu da se ugrade na Leminda i dobija se veci klirens,oko 67cm.

- - - - - - - - - -

Mirko, i dalje stojis iza toga da je koriscenje deflektora za plug od 10 i 12 cola glupost? :osmeh:
Glupost,probao da orem sa vise plugova sa i bez deflektora.Bez deflektora guta sve zivo bez gusenja.Na plugovima 14 coli nema veze jel ima jer nemogu da guse.
 
Ma samo brusilica u ruke i ja cas posla prepravim Lemind dasku da ide kao luda,nove rupe se urade i samo gas.
Ako ste zapazili Lemind daska ima teski promasaj,prvo je predugacka pa gde je uvrnuta na kraju je daleko i zato samo uspravlja brazde ili mora da se cepa po gasu da bi radio neki posao i drugo zapazili ste svi gde se na vrhu pojede daska na ovom sklepanom plugu,totalni promasaj same konfiguracije daske ali uz pomoc brusilice cine se cuda i vise nema problema.

Moze i ugradnja daske od 757 sto sam isto radio,odlican posao radi.Male prepravke na srafljenju i samo gas.
 
Tako prepravljen Lemind sa 756 glavama imace klirens kao jednobrazni IMT.Dobice visinu,bolje pakovanje brazde i jak ram ostaje.
Ima moj glas.::super::::super::
 
Nazad
Vrh