Pioneer hibridi

9300 jako dobro podneo vrucinu.klipovi dobri prinos nzm tačan koji ali od 4.5 do 5 t po kj.
Predusev psenica
 
Ove godine pionir 217 i 710 odlicno izgurali susu 4400-4500 po kj kod nas u ataru je odlican prinos.

Sent from my WP32 using Tapatalk
 
Kod mene sto smo skinuli pioneere P 0217 2000-2700kg po jutru sto su blizu rekorda. Mnogi moraju se zadovoljiti sa 300-1100kg/kj nazalost takva je godina
 
U mom kraju dosta crvenila ima na Pionirima. Kod KWS mnogoooo manje. Jos nisu za rad pa videcemo kako je koji dao.
 
Auu...kod mene 0710 jedva prebacio 30m/kj i to bio najbolji na suncokretistu, neverovatno, ostalo izgoreo, pabirci ostali...kad citam ove prinose pocinjem da sumnjam da nisam nesto zeznuo ja a mislio sam da je sve do kise bilo :oops:
 
9300 dao 46 mc/kj.
Vlage sve oko 12 13.
Najvislji teren predusev psenica.Odlicno je dao na ovakvom stanju od vremena.
Opet sa cenom smo u minusu
 
Ove sezone sam imao posejanu 164 koja je najviše rodila,prikolice pune uz vrh ali nema kilaže,zrno lepo duboko baš sam se iznenadio na ovakvu godinu ali boja zrna je od bledo žute do crno žute kao da je plesnjiv,mislim da je drugar imao problem sa tom sortom kukuruza gde je jako taman bio i jedva je to mogao da proda u silos.
 
Nazad
Vrh