Pioneer hibridi

Ne znam zasto kod nas vise nema rezultata ogleda uz katalog. Znaci ponekad uporediti rezultate iz okoline.
 
Kad je neko prva ruka tj. generalni zastupnik taj obicno napravi ugovor da jedino on ima pravo da uvozi. Kod nas je to bila Delta do pre dve tri godine. Sad ne znam ko je preuzeo.
 
Rijetko se to dešava tako , nego obično firma otvori svoje predstavništvo i to je to , sva trgovina ide preko njih . Tako je npr bila firma Dupont Hr (neznamtačno kako se piše ) , a sada Corteva Hrvatska , U BiH nema Corteva firmu pa ide preko Hr , za Srbiju neznam.
 
Znam da je Dupont preuzeo Pionir. Mislio sam da je Corteva sad preuzela sve. Kao sto je Bajer otkupio Monsanto.
 
Mene zanima ko je uvoznik da znam odprilike sa koje strane ocekivati najpovoljniju cijenu, mada svi imaju priblizno istu cijenu u maloprodaji

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Mene zanima ko je uvoznik da znam odprilike sa koje strane ocekivati najpovoljniju cijenu, mada svi imaju priblizno istu cijenu u maloprodaji

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
Uvoznik je matična firma Pioneer Hi-Bred SRB
Sada zajednički naziv za Pioneer , Dow i Dupont jeste Corteva.
Corteva nije nova firma nego samo skraćen naziv za ove 3 firme koje su zajedno već duži niz godina.
Inače većinski vlasnik Corteve jeste DoW agroscinces (ima najviše akcija)
 
Agromarket prosle godine imao povoljne cijene za sjeme i djubrivo, za herbicide nisam ni provjeravao u momentu kupovine, kasije mi nesto zafalilo kad ono 15% jeftinija doza za 1ha u drugoj poljoapoteci

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Ove godine ne znam
Prosle za primer P9241, P9537 bez zastite 45-47€, P9911 sa ful zastitom blizu 60€
Za Dkc nemam pojma, mozda Momo zna

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh