Pecanje, kao odmor moždanih vijuga

Lepo,miks izgleda baš kompaktan.Čini mi se da je roler 16 mm.?😁
Neka mesna boila?
M1?
Za sušenje,najbolje je neki ram,komarnik.
Edit:kad sam uvećao 5. sliku,vidim da je ram već napravljen.👍
 
Može,ali bolja je kuglica.
Kad je stavi na dlaku,na par mesta,npr. sa 4 strane skineš 1mm. skalperom.
Bolje pušta aromu.
 
Ma sve je to propaganda i industrija,ma mi smo bedni slepci ,pojma mi nemamo kolika je to industrija,koliko na zapadu lovu daju na ribolov,pa to da ti mozak stane,a inče za šaran kurca šta je kocka ili kuglica,ili mamac na dlaci i d rig,ili šta je upredenica sa presvlakom ili bez,jede on i na udicu kad zabodeš ambarac.
E sad arome i ostale špecije,e tu ima nešto .
 
Joooj.gosn kiraj,toloko mašina ste popravili,pa sad ovako pitanje.
Pa naj jednostavnije,kao bake što su radile sa testom,razvući oklagijom 1 cm debljine i iseći kockice.
pogotovu to radi radnju na rekama jer ih voda ne nosi.
Razlike nema samo kukgica lepša,a kugla je samo iz tog razloga kad se baca sa onom spravom leti ravnomerno.
 
Napisao sam da nisam pecaroš ne znam tehnologiju .Kada sambio mlađi vodio sam decu na pecanje ali to je bilo na gliste ,crviće ,kuglice hleba .....a ne ovi moderni mamci.
 
Prijatelju najveću si grešku napravio što si ga vratio nazad da pliva. Jeste to izuzetno atraktivna riba za pecanje posebno te veličine ali...
Amur te veličine jede mnogo hrane u toku jednog dana od čega 50% izbai nesvareno maltene i strašno prlja vodu organskom materijom koja je dušu dala za razvoj planktona, algi... što dovodi sve do smanjenja kiseonika u vodi.
Ako ih baš nema mnogo takvih a jezero je veliko onda OK ali ako ih ima dosta biće veselo kroz koju godinu.
 
Nazad
Vrh