Pazite se ovakvih prevara

tomtom

Član
Učlanjen(a)
28 Feb 2012
Poruka
67
Lokacija
Novi Sad
Ne nasedajte na ovakve oglase.

https://www.halooglasi.com/poljopri...t-x41x2-vario/5425473331864?sid=1505130659562

Na primer oglas je za traktor upola cena odprilike vidjo sam slicno i za kola. Obicno nema broj tel oglas, a moze i da ima. Kontakt je uglavnom premo email adrese.
Vozilo je uglavnom negde van (Engleska), i trazice pare preko bankovnog racuna pa ce oni da dostave preko svog prevoznika.

Zao mi da neko nasedne od nasih ljudi. A cim oni ovo postavljaju znaci upeca se neko sigurno.
 
Ima ona varijatna kad se traktor nudi po smešnoj ceni, a kad dođeš kažu "Taj je otišao, ali imamo ovaj malo lošiji".

Naravno da treba biti pažljiv.
 
Има најновији оглас. Да ли заиста бесплатно има људи који би то да раде? Амери кажу: no free lunch.
Besplatno

cepam i unosim drva, starijim osobama. Pozvati na telefon broj 064/..........., kontak osoba G......
 
Jedan prijatelj je nedavno naseo.... U zamenu za berač,ponudjene su mu šasije Zmajevke prikolice. Lik je tražio unapred uplatu da bi rešio neke papire i ovaj se zahebe i uplati nekih 10-12 hiljada.... Nije mi jasno kako je naseo jer je inače jako jako oprezan i spreman na sve i svašta i prošao je sve i svašta.... kako ga lik obradio nzm ali uspeo je.
 
Nazad
Vrh