Pasulj

Koju dozu fuzilejda preporucujete u pasulju, ja sam prosle godine isao 0,5l po jutru, ove godine je malo kriticnije sa sirkom pa se pitam da li bi pasulj podneo malo jacu dozu...

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Koju dozu fuzilejda preporucujete u pasulju, ja sam prosle godine isao 0,5l po jutru, ove godine je malo kriticnije sa sirkom pa se pitam da li bi pasulj podneo malo jacu dozu...

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
Mozes ici slobodno punu dozu ali nema potrebe,ako ides original Fuzilajdom dovoljno je ici 0.3 po jutru.
 
bećar, super radi.... imam huđika 6r,ali pravim na 3r.....i sad me zanima jel može bez pomoćnika, bez onog iza točka da radi?
 
imam obične gumene na baterijama, a taj bi trebao viditi, planiram ići bez njega, pa me zanima jel netko probao, da neće ići kako on hoće, ako stavim taj vodeći, onda netko treba sjediti gore
 
Pa to ti i govorim.....
Ja sam radio s tim glatkim točkovima....
Ravan teren ide isto....dola ili niži teren malo se vozi bliže redu i ide.....tu su i španeri koji moraju biti dobro podešeni.
 
čim se prosuši, moram krenuti u kultivaciju, jučer je palo dosta kiše.....
 
Sutra planiram da odradim zastitu od plamenjace,za sad lepo napreduje izbacio je prvu trolisku,herbicidni tretman nije radjen posto je njiva cista...
0a4b9eeb57b686a513515eaf34cd0bf6.jpg
 
Nazad
Vrh